plakat majowka dzwirzyno 2019

Komentarze  

+8 #1 Basia 2019-05-02 15:07
I dziekuje Redaktorowi Naczelnemu ze bierze sie do roboty
Cytować
+12 #2 kit to My a nie Nam 2019-05-03 07:19
Jak się Naczelnemu redaktorowi kota pogoni,to się za robotę weźmie.Bo tyle można ważnych i ciekawych tematów poruszyć.Chociażby nieprzygotowanie prowadzącego sesję, nieznajomość przepisów samorządowych przez radnych z Klubu i tych bezradnych z drugiego Klubu,nieznajomość przepisów przez prawnika gminnego.A gdzie to lobby prawnicze ze Szczecina?Wszyscy śpią,kasę kroją i tak będzie przez kolejną 5 latkę jak za Gomółki. A mamy jeszcze w gminie ,,kreta,,co chce opędzlować gminę miastu i tam przy dobrych układzikach dla siebie i swoich stołki pozałatwiać Nawet trzech ,,kretów,, bo to wójt z przewodniczącym ,póki co knuli z Prezydentową i Woźniakiem.A z-ca u Dziemby nawet się nie kryje tylko bezczelnie ryje pod naszą gminą.A termin kolejny oddania Dubaju idzie w p...du i co .Nie ma co się redaktorze opierniczać,podawać kolejne sprawy a my czytelnicy odpowiednio skomentujemy. Przecież ci gminy co niby nie czytają ,to im przeczytają Ci co potrafią czytać albo uprzejmie doniosą.
Cytować
+9 #3 kit to My a nie Nam 2019-05-03 07:23
Nawet Pani Basia się stęskniła.Nie wiem tylko czy za redaktorem naczelnym,czy jego ,,donosami,,?,,Wsio ryba,byle było ,jak nie lepiej to weselej.Ja nie odpuszczę a niektórym chętnie dołożę.
Cytować
+10 #4 Smakosz 2019-05-03 07:55
Dzisiaj festyn 3 Majowy.Gospodarzami są mieszkańcy Dźwirzyna, to pewnie ,,błękitnego namiotu,, nie będzie.To gdzie się Klika nałyka ?.
Cytować
+8 #5 Jeden z szyderców 2019-05-03 08:04
Panie radny Chabaj , jesteś już gotowy na reprezentowanie miejscowości na festynie?Porządki w domu porobiłeś, teraz bierz się za porządki w miejscowości Dźwirzyno i gminie.Przypomnę,że przy podłączeniu prądu są dwie fazy i zero.Oby Panu radnemu nie wyszło to ostatnie. Do zobaczenia w błękitnym namiocie, a przepraszam przecież Pana radnego tam nie zapraszają.Ja chętnie skorzystam.
Cytować
+9 #6 Jeden z szyderców 2019-05-03 08:17
Ciekaw jestem,czy Panu Dyrektorowi GOSTiRu ktoś podpowiedział,że powinien być ,,błękitny namiot,,i komu i czemu ma służyć? Chyba że człowiek do specjalnych zadań był gotów poinformować i dopilnować. Jak pamiętam w Grzybowie i Zieleniewie zawsze był.Chociaż po pobycie w tym namiocie,nie wszystko pamiętałem.Ale było miło.Trunki rozwiązują języki i rozjaśniają umysły tam obecnych,moje również.Jak nie będzie błękitnego,,będę zawiedziony.Trunki serwowane przez naszego Jurka ,są jak napój Bogów.Walisz dwa,trzy,a one potem zwalają ciebie z nóg i żegnaj rozum..Ale to pryszcz,następnego dnia wraca i zdrowie i rozum,chociaż nie u wszystkich.
Cytować
+4 #7 Basia 2019-05-03 17:53
Fajne ten redaktor naczelny widziałam go na festynie ale z władzy nikogo nie spotkałam oprócz sołtysa ,a błekitny namiot stał
Cytować
+6 #8 Basia 2019-05-03 17:56
DO kit to My a nie Nam pogratulować tak działać
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież