gry1

 

Wiele osób pyta mnie : „O czym teraz będziesz pisał?” „Nie znudziło Ci się? „ Przecież to walka z wiatrakami „.Odpowiadam publicznie....Nie.Nie znudziło mi się.Dalej będę pisał i informował ludzi o wałkach i watpliwych decyzjach naszych włodarzy.Ale najpierw muszę zakończyć pewne sprawy z poprzedniej kadencji.Bo one nie dają mi spokoju.

 

 

 

Czyli kasa jaką pobiera radny z Zieleniewa ps. „Toudi” za komisje .A także sprzedaż piwa na festynach gminnych przez radnego Grygiela.(prywatnie pracownik tej kompani piwowarskiej).Te dwie sprawy zostały mi do dokończenia.Powolutku doprowadzę je do końca.

 

Upssss...przepraszam.Jest jeszcze jedna.Drukarki 3D i kasa publiczna przekazywana na Politechnikę koszalińską.Bo to co się stało z publicznymi pieniędzmi można nazwać dosadnie ...skur....stwo!!! .Po prostu jeden koleś dogadał się z drugim kolesiem i wpompowali nasze pieniądze w promocję radnego w środowisku akademickim.Niech to robią za swój szmal.Stać ich.Odbyło się to za przyzwoleniem pozostałych radnych, którzy powinni dbać o finanse gminne.Dla przypomnienia publikuję parę faktów z przeszłości dotyczacych dwóch pierwszych spraw.Na pewno nie odpuszczę...

 

Takie pismo dostaliśmy do ręki....

 

Toudi1

 

A to tłumaczenie dla idiotów dlaczego gość przytula kasę gminną bez mrugnięcia okiem i jest radnym.... przejdzie do historii naszej gminy:...tak jak słowa wójta ,że dzieci w mieście są tańsze niż w gminie wiejskiej.

 

 

 

 A tutaj jeszcze jedna fota "z pod nalewaka"...

 

gry

 

 

Komentarze  

+8 #1 obsewator 2019-05-09 20:05
Panie Redaktorze to co Pan zrobił to ludzi powini Pana nosic na rekach
Cytować
+7 #2 kaska 2019-05-10 11:33
Nawet mu oko nie drgnie podczas tego pieprzenia.W jaki sposób On wygrywa wybory?Brrrrrr.
Cytować
+10 #3 obywatel gc 2019-05-10 11:39
A to akurat proste pytanie....i prosta odpowiedź.W każdych wyborach tak jest banda niedoinformowanych durni głosuje na kłamcę.Jak już go wybiorą to On ma ich w dupie bo mogą mu skoczyć.To się nazywa demokracja. :D :D :D

PS.
W niektórych miejscowościach wyborcy potrafią rozliczać swoich radnych z obietnic wyborczych.
Cytować
+7 #4 gulguter 2019-05-10 17:24
A dodam
Co stało się z trenazerem do nauki żeglowania ?
Gdzie obecnie jest ?
Cytować
+7 #5 gulguter 2019-05-10 17:29
Fotka fajna.
Impreza gminna.
I co na to komisja gminna d/s alkoholizmu ? :lol:
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież