Sasja nadzwyczajna....Tak jak "gadają już wiewióry" i przysłowiowa ulica to Królikowski rządzi w tej gminie.Jest niezwykle skuteczny.Jako jedyny radny z Budzistowa rozgrywa pozostałych radnych z "klub jest za". Ciekawe jak długo??? To ,że w tamtej kadencji robił to na wydrę to było normalne...ale teraz paru radnych sie wymieniło.Nie zmienia sie tylko schemat działania.Kasa szerokim strumieniem płynie do Budzistowa i po przejęciu przez miasto będzie jak znalazł.Niestety najwiekszą tragedią jaka spotyka naszą gminę to fakt iż przewodniczacy naszej gminy jest ten sam od paru kadencji...No i oczywiście krytyka powiatu.Wojenka polityczna trwa w najlepsze.Tylko dlaczego zapłacą za to mieszkańcy Grzybowa i rowerzyści???

s1

s2

Komentarze  

+6 #1 Sołtys 2019-05-10 15:28
Obłęd :sad: :cry: :-?
Cytować
+1 #2 doktór wszechnauk 2019-05-16 20:55
Jutro na sesji nadzwyczajnej okaże się jak Królikowski dostanie 4:1. Zostałeś drogi doktorze-profesórze zdeklasowany.I wreszcie ktoś ci dobrał do du.y.Brawo Zieleniewo.Jesteście wielcy.Nawet Klub nasz pękł.Bo gdyby nie uległ mielibyśmy ,,papierowego wójt ,bez większości.Nosił wlk razy kilka......
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież