Nawet nowe fryzury nie zapobiegły porażce dwóch wójtowych radnych....Nowicki jak zwykle pyta wójta jak ma prowadzić sesję? Masakra...Prezcież to on jest przewodniczacym.Boi się nawet wprowadzić punkt do porzadku obrad -wolne wnioski i zapytania.....A doskonale zdaje sobie sprawę z tego ,że normalne sesje sie nie odbywają.fryzjer1

 

A Profesór to już wogóle presji nie wytrzymał...Zachował sie jak dziecko w piaskownicy.Powinien złożyć mandat za słowa ,które wypowiedział.Bo dla przypomnienia zacytuję przysiegę radnych przy obejmowaniu funkcji....Bo to co zrobił to moim zdaniem złamanie konstytucji.Tendencyjnosc i nieuczciwość...Skoro już wie ,że nie zagłosuje za żadną inwestycją do końca kadencji dla Grzybowa to znaczy ,że łamie przyrzeczenie.

Dla przypomnienia:

1. Przed przystąpieniem do wykonywania mandatu radni składają ślubowanie:


"Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców."

 

fryzjer

 

Ci radni oprócz nowych fryzur nie zaprezentowali się najlepiej merytorycznie.

 

No i sukces radnych z Zieleniewa....Sprowadzili wójta,Królikowskiego i Nowickiego do parteru.Brawo...

 

.I mieli rację.Centrum w Zieleniewie musi powstać i to jak najszybciej.Nikt łaski nie robi.A urząd gminy też powinien być w Zieleniewie.I tutaj zawsze będę ich popierał.Wieczorem opisze dokładnie co znaczy próba sił na dzisiejszej sesji dla naszego lokalnego życia politycznego No i oczywiście Wolski i zachowanie opzycji. Cdn.

Komentarze  

+5 #1 Oglądam sesję 2019-05-18 05:54
Często oglądam sesję i ten Nowicki to strasznie ignoruje ludzi. Czy tego gościa ktoś Pogoni z tego stolka. A chyba on popiera wójta tylko dlatego że boi się o pracę w tej swojej agencji rynku rolnego???? Czy nie tak panie Nowicki
Cytować
+3 #2 Sołtys 2019-05-19 15:21
My też chcemy nowy dom weselny Karcino czy Rosciecino może mieć a my? nie najpierw Zieleniewo, Grzybowo, Glowaczewo? No kto nam wykreślił świetle nie radni z Grzybowa i Budzistowo i Zieleniewo?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież