herbaa

 

Zrobiłem sobie małą przerwę w informowaniu normalnych ludzi o tym co tak naprawdę dzieje się w naszej gminie,Zresztą tak właściwie to nic o czym nie pisałem od 3 lat...Trwonienie publicznej kasy trwa w najlepsze.Włodarze udają ,że coś robią ,a Nas maja oczywiście w dupie.Radni z pełna premedytacją wyrywają sobie ochłapy z resztek budżetu....w międzyczasie klepiąc drogę dla koni i do działek za 6 baniek.Oni i tak nie wiedzą o który odcinek chodzi.

 

 

Dzisiaj mam trochę czasu to pomyślałem ,że część osób chciałaby wiedzieć ,że temat przejęcia naszej gminy przez miasto ma się dobrze.Tego nie dowiecie się z tuby gminnej ...ani od wójta.13 czerwca delegacja rządzących jedzie do Zielonej Góry za publiczna kaskę oczywiście,żeby zobaczyć jak to miasto przejęło okoliczne tereny.Nie będę tłumaczył co to oznacza dla Drzonowa,Sarbii,Błotnicy czy też Samowa .Nie będzie żadnej kasy dla tych miejscowości bo jeden blok przy ul.Złotej ma więcej mieszkańców jak te wioski.A wszyscy doskonale wiedzą ,że głosy przy urnach się liczą ,a nie człowiek.

 

Dźwirzyno i Grzybowo zyskają to pewne.Ludzie ,którzy prowadzą działalność są obojętni na te propozycje.Bo mi na przykład wszystko jedno gdzie trafią moje podatki...czy do miasta czy do naszej gminy

 

.Ale nasi dzielni paluszkożercy mogą się zdziwić.Nieopodatkowana dietka nie wpłynie na konto...a to już .dramat.Ciekawe czy oni wiedzą o tym wyjeździe?Ciekawe czy nasz wójt ich poinformował?

 

Jeśli nie...to już wiedzą.Pojada tylko przewodniczacy klubów i Nowicki.Hi,hi tak to jest jak się paluchy podnosi i nie wie za czym? Tak Was właśnie potraktują? Nie szkoda mi Was bo słuchać nie chcieliście....Rozumiem też ,że mieszkańców macie gdzieś....Ale co z waszymi dietkami????

Komentarze  

+14 #1 Kumak 2019-06-07 06:34
I to są właśnie plusy ujemne i plusy dodatnie demokracji. Jedni obywatele głosują na drugich- to wersja oficjalna, ogólnie przyjęta. A moje skromne zdanie jest takie: barany do strzyżenia głosują albo na takich samych baranów , albo na cwaniaków udających barany...i to już jest mało śmieszne, choć prawdziwe.
Cytować
+16 #2 gulguter 2019-06-07 07:26
Panie wielki budowniczy.
Mamy juz po terminie.
A w DUBAJU nawet stan obiektu otwarty bez dachu.
Nie dlugo uplynie dwa lata od rozpoczecia inwestycji.
A mialo być 6 miesięcy. :lol:
Cytować
+12 #3 gulguter 2019-06-07 07:31
Kolaboracjonisci i to jest pewne, ze doprowadzą do rozpadu naszej gminy. :-x
Cytować
+10 #4 wszechwiedzacy 2019-06-08 20:59
12 czerwca 2019 r sesja absolutoryjna gminy,przypominam.Będziemy mieli okazję zapytać, co dalej z naszymi miejscowościami.przyjść powinien każdy, komu nie jest obojętny los naszej miejscowości.Obyście się nie obudzili z ręką w nocniku,że za Was zdecyduje wójt z przewodniczącym rady Nowickim.
Cytować
+5 #5 Nie jadę 2019-06-11 12:47
Z tego co wiem to wyjazd został odwołany. I z tego co wiem to miała jechać Pani prezydent oraz cześć radnych z miasta no i ponoć miał jechać nasz przewodniczący rady i wójt. To co już dzielą gminę?????? No to brawo ja na to się nie godzę. Zróbmy wspólny protest
Cytować
+2 #6 Nie wierzący 2019-06-13 19:32
Zobaczcie jak powinno się realizować inwestycje,kiedy tego dopilnowuje prywatny właściciel.Mówię o inwestycji w hotelu Senator.Rozpoczęta w marcu wycinką drzew,biciem larsenów na głębokość 12 m i popatrzcie jak szybko postępują roboty.Rewelacja.Właściciel potrafi wszystkiego dopilnować,wyegzekwować ustalonych terminów zakresu robót.Dwie kondygnacje pod ziemią i sześć kondygnacji nadziemnych.Czas realizacji rok 2020 .Można? Można bo trzeba szanować własne pieniądze a u nas trzy terminy i jak na sesji wójt powiedział nie jest pewien czy wrześniowy termin będzie dotrzymany.To zakrawa na kpinę albo nieudolność w zarządzaniu jak jedna pani radna raczyła zauważyć.Nie trzeba wyłapywać ,,głupot,, w programie wyborczym swojego kontrkandydata, ale eliminować głupoty we własnym i radnych postępowaniu.Gdybyście musieli własne a nie nasze pieniądze zadysponować i ponosili konsekwencje finansowe waszych/klubowych radnych/ nieudanych decyzji,to może by się coś w gminie zmieniało na lepsze
Cytować
+3 #7 Nie wierzący 2019-06-13 20:06
Nie zachłystujcie się pierwszym miejscem w zach.pomorskim i siódmym w Polsce.Popatrzcie co podlegało ocenie.Nie można też wszystkiego negować,ale nie powinniście tymi ocenami pokrywać tego co się nie udało.Skromni,wielcy i mądrzy włodarze sięgają wyżej, nie spoczywają na ocenach laurach.Niech potomni was ocenią, a nie klasyfikacje.Wielcy dostają dużo za dużo Dźwirzyno,Grzybowo, i Zieleniewo i Budzistowo, a co małe miejscowości? Cieszą się jak jedną czy dwie lampy po latach im postawicie. Niektóre miejscowości nie mogą się doprosić wizyty wójta na sołeckie spotkanie.Po wyborach ,co to za głosy ,kilka lub kilkanaście.Ale te kilkadziesiąt głosów bo ok.77 jak się nie mylę zdecydowało,że wybrano radnego ,który został najważniejszą postacią w radzie gminy Przewodniczącym. Jak to się stało,ano nie było mądrzejszego.A jak by był,to i tak by Go koalicja wykosiła. Wilcze prawo demokracji.Większość bierze wszystko . Obyście się tym wszystkim nie udławili.
Cytować
+2 #8 Lustrator 2019-06-13 20:31
Ale wójta poniosło,kiedy nie dostał jednogłośnego absolutorium.Rzeczywiście padło słowa do jednego z radnych że gada głupoty czy w swoim programie wyborczym zawierał głupoty. Wójt jest osobą publiczną i musi przyjąć,że będą go krytykować,oceniać . Wystąpienie miał ,,ładne,, Kto mu pisał? Bo po takim zachowaniu śmiem wątpić że to sam napisał.Panie wójcie 2 głosy przeciw,to jak by nic.Czy myśli pan,że wszyscy którzy Panu kadzą ,tak pana kochają? Głosowanie jest jawne to się Pana kumple boją ujawnić swoje prawdziwe oblicze.Niech Pan zobaczy jak się zachowali radni Zieleniewa.Jak dostali 1mln.300 to zagłosowali jak trzeba było,ale gdyby Pan nie zmienił decyzji w sesji nadzwyczajnej,to wtedy chociaż Pan był wkurzony,to wiedział pan że może Pan absolutorium przegrać.Taki duży chłop a taki słabe nerwy.Głowa ,wiem mocna ,to i nerwy trzeba mieć jak postronki.Mimo wszystko życzę Panu powodzenia w realizacji planów na rzecz gminy.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież