Koszą ,koszą...a mówili ,że nie.Dźwirzyno...

Komentarze  

+9 #1 Jacek 2019-07-12 19:05
Grześ, czas wstać i zająć miejsce na plaży.
Cytować
+9 #2 Szał 2019-07-13 16:09
To nie Dźwirzyno. Słaby film.
Dziwne, swoją drogą jak koszą to źle, jak nie koszą to też źle. Nie dogodzisz, brakuje słów. Weź pan kosiarkę w południe i koś Pan sam w pełnym słońcu za marne pieniądze jak takiś mądry :o
Cytować
-7 #3 obywatel gc 2019-07-13 16:20
Słów brakuje ...żeby opisać głupotę ludzką.Człowieku w dupie byłeś i gówno widziałeś jeśli nie wiesz jaka to miejscowość.Nie rozumiesz ,że tu nie chodzi o to czy koszą ....ale o której godzinie koszą?
Podaj swój adres domowy ,a ja z miłą chęcią wezmę kosiarkę i o godzinie 6 rano pokoszę przed Twoim domem.
Do kosiarzy nikt nie ma pretensji...robia co do nich należy.Ale czy ich przełożony to idiota (pytanie retoryczne)? Nie rozumie ,że nic by się nie stało jakby zaczeli z półtorej godziny później? Nie zorientował się ,że sezon w pełni?
Cytować
+6 #4 Szał 2019-07-13 19:33
Może i w dupie byłem, może gowno widziałem ale udało mi sie Ciebie sprowokować. Każdy głupi wie ze te kosiarki obudziły Ciebie a nie wczasowiczów i 400 dzieci. Dzieci spały jak kamienie swoją drogą, jak to na kolonii. Jak sie nie podoba to sie wyprowadź a nie dobrą robotę komentujesz. Chciałbym żeby mi o 6 wykosili!!!
Cytować
-10 #5 obywatel gc 2019-07-13 19:55
A co Ty wino pod sklepem ze mna piłes ? Nie przypominam sobie żebyśmy na Ty byli?
Już się wyprowadzam......oczywiście.To podaj adres jak taki kozak jesteś.Przeciez pisałem ,że Ci wykoszę.
Sprowokować??? Piłeś nie pisz.
Cytować
-1 #6 gulguter 2019-07-17 09:04
Wybrany nick szał jest fajny do zamiszczonej treści.
Amok jest wyrazem bliskoznacznym. :lol:
Cytować
0 #7 gulguter 2019-07-17 16:25
Znam takich kosiarzy co w szale koszenia wszystkiego do okoła wpadając w amok nie zwracają uwagi na porę dnia, czy nocy. Ta czynność ich tak ubezwlasnowalnia , ze nie są w stanie sobie z ty poradzić. Nie liczy się , cz to po 22-jej, czy tuż po 6-tej rano. Najważniejsze , że TO MY kosimy. :lol:
Cytować
+2 #8 MieszkaniecRosciecin 2019-07-17 20:13
Od kilkunastu dni badam działalność świetlic wiejskich, funduszy soleckich na terenie gminy Kołobrzeg i w miarę wszystko działa ok. Ale podczas moich ustaleń i ropytania mieszkańców, a trochę ich przepytalem nieracionalne zjawisko zauważyłem w solectwie dzwirzyno. A już piszę o co mi chodzi. Sołectwo dzwirzyno posiada łódź motorową od ponad roku i zarządza nią i kluczyki do niej ma z tego co ustaliłem sam redaktor tej strony. Czy to prawidłowe??? Czy kluczyk do łodzi nie powinien mieć sołtys, rada solecka czy radny którzy prowadzili by rejestr korzystania z tej lodzi. A co z przeglądem tej lodzi. Silnik itd. A druga sprawa to blaszak który stoi nad jeziorem. Co tam jest trzymane? Z tego co mi ludzie mówili to deski i sprzęt pływający jednej osoby. Czyż nie tego pana co tworzy tą stronę??? To jest mienie gminne. A nie prywatne. Panie wójcie należy to zbadać. Panie radny, soltysie i rado solecka proszę to razem z wójtem wyjaśnić.
Cytować
+1 #9 Sołtys 2019-07-17 20:21
A w Rosciecinie czy Karcinie wszystko dobrze już nie gotują obiadow czy pierogów na cały tydzień albo ciast na święta ? Każda świetlica może być dopuszczona do użytkowania? Tak wszystko się zgadza :cry: na papierze firmowym chyba a nie w rzeczywistości :P
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież