an

Ciekawe czy plotki się potwierdzą?Taka promocja naszej gminy to byłoby coś.

Komentarze  

+1 #1 Plotka 2019-08-30 08:03
No i co pisałeś Waść o wielkiej trójce z działu promocji,Pan Wójt powołał zespół kontrolny, a tu masz ,jeszcze się kontrola nie skończyła albo wyniki nie podano do publicznej wiadomości, a promocja ruszyła z kopyta..Już nie CLIO,czy Kombi ale Duda, przepraszam Pan Prezydent Duda będzie wizytował gminę, która spadła w rankingach woj. zachodniopomorskiego o kilkanaście miejsc.Podobno między innymi zwizytuje Gminne Centrum Sportowe ,Zieleniewo ale nic się mówi o Budzistowie. Panie radny do roboty,trzeba Go zaprosić chociażby na Kasztanową. Jeżeli to nie są jakieś jaja,to dojeżdżając do Centrum będzie musiał przejechać sławetną ,,drogą do Dubaju,,Oj wytrzęsie się na jej nawierzchni.Oj będzie wstyd Panowie włodarze.Mówię tu o staroście,który będzie brał udział w jego powitaniu chyba że zignoruje tą wizytę tak jak wizytę posła Kaczyńskiego w Dygowie.Nie ma Prezydenta USA w Polsce.Będzie Prezydent Polski w Gminie Kołobrzeg. Tak czy owak,promocja Gminy.
Cytować
+1 #2 obywatel gc 2019-08-30 12:01
To chyba kompetencja radnych??? Mogą spokojnie poprosić o przekazanie im protokołu z każdej kontroli.Proszę się zwrócić do swojego radnego i on dostarczy ten protokół .....Taka jest ich kompetencja.Ja jak będę tym zainteresowany to napisze o tryb informacji publicznej.Niech paluszkożercy w końcu zarobią na swoje dietki.
Cytować
+5 #3 Rambo 2019-08-31 15:44
A jednak zieleniewo. A Popiołek i Wolski już tańczą koło pisu. No nie mogę w to uwierzyć jak można tak postępować. Czy oni mają lustra w domu??? Oj nie chce być prorokiem ale za takie przylizywanie się tych panów do psiu skończy się tym że jeden a nawet dwóch panów z Kołobrzegu zrobią wszystko żeby nie dostać z województwa dofinansowania no Dubaj.
Cytować
0 #4 Soltys 2019-09-05 17:22
Ale może coś ktoś zyska przy okazji posadę, nową działkę budowlaną? Pożyjemy zobaczymy co się stanie po wyborach
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież