kolobrzeg

Przeczytałem artykuł na temat dzisiejszej sesji ( miastokolobrzeg) i zdębiałem. Ten człowiek jest chyba chory psychicznie ? -pomyślałem sobie. Wypisuje takie bzdury , że komentarze samorządowców z gminy równych szans to przy tym poezja jest. Ale nie będę tracił czasu na jego wypociny. Ale zwrócę się z apelem...

 

Szanowny Panie Wójcie...Jeśli choć część publicznych pieniędzy trafia na konto portalu (wydawnictwa) tego Pana to proszę się dokładnie zastanowić czy warto w niego inwestować ? To jakieś nieporozumienie ...porażka. On chyba za bardzo oderwany od rzeczywistości jest, a zlecanie mu czegokolwiek to najgorsza inwestycja  od czasów budowy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekraacji .

 

A teraz napiszę jak ja to odebrałem...

 

Jestem pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się , że partyzanci z gminy równych szans pokażą KLASĘ ...A tak było. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

 

Sam fakt , że przyszli zasługuje na szacunek. Bardzo spodobało mi się to ich „wstrzymanie się" od głosu. Odebrałem to jako zamanifestowanie różnicy zdań , ale w bardzo cywilizowany i godny podziwu sposób. Radny z Zieleniewa- pełny szacun ...nie wiem czy przez pomyłkę? Ale pokazał , że właśnie tacy ludzie powinni rządzić w tej gminie. Czyli niezależni od układów partyjnych.

 

Pan Włodek jak zwykle taktowny...chociaż? Całkiem niepotrzebnie szuka „wrogów" tam gdzie ich nie ma. A koncepcje i pomysły już wkrótce przedstawię. Chociaż już parę razy to robiłem...tylko , że nikt słuchać nie chciał. To tyle na razie...cdn.

Komentarze  

0 #1 LUCEK 2015-08-25 19:58
To racja. Na tą chwile według mojej oceny najlepszy artykuł jest na stronie gazety Kołobrzeskiej ( oprócz twojego sprawozdania Panie Admin). Sprawozdanie bez emocji. zobaczymy co jutro będzie w głosie koszalińskim.
Cytować
0 #2 obywatel gc 2015-08-25 20:53
Emocje nie są wskazane...Teraz trzeba pomóc wójtowi tak jak deklarowaliśmy.
Cytować
0 #3 Gemma 2021-04-22 11:16
I really prize your piece of work, Great post.

Also visit my web site; www.anapapansion.ru: http://www.anapapansion.ru/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=BolenKami
Cytować
0 #4 Mobile Application 2021-10-03 06:43
I enjoy you because of your entire labor on this website. My mum really likes conducting internet research and it's easy to understand why. We all notice all of the compelling method you produce invaluable guides via this website and even cause response from other individuals on the matter and my simple princess has been learning a whole lot. Enjoy the remaining portion of the year. You have been doing a great job. blog
I always use url shortener
It is very helpful.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież