Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Czy wiecie,że?
IMG 2564

Szanowni Państwo! Mieszkańcy Drzonowa, Kądzielna, Sarbii, Starego Borku, Nowogardku, Rościęcina, Karcina, Głowaczewa, Budzistowa, Bogusławca, Błotnicy, Rościęcina i innych miejscowości tworzących gminę wiejską Kołobrzeg. Czy wiecie , że jesteście właścicielami tych domków? Tych rowerów wodnych?Hektara ziemi, na którym te domki sa posadowione? W Waszym imieniu zarządza tym terenem wójt i radni. A od  02 września, czyli po przetargu ogłoszonym przez naszą władzę… właścicielami już nie będziecie.Kupi to jedna osoba lub kilka zwanymi przez wójta dumnie inwestorami.Nasza władza będzie występowała w mediach, ściskała dłonie inwestorów przy blasku fleszy i chwaliła się jak to prężnie działa dla dobra społeczeństwa.Ale wystarczy wpisać w wyszukiwarkę gogle hasło „Sprzedaż plaży prywatnem inwestorowi” i już Państwo będziecie mieli pełny obraz takich transakcji.Zachęcam do lektury. A teraz proponuję obejrzeć kilka zdjęć w galerii KGK. Tak drodzy Państwo.Jeszcze jesteśmy właścicielami tych terenów MY. Chociaż nasi rządzący twierdzą , że ONI. I to ONI podejmują li-tylko właściwe decyzje. A „ciemny lud”  nie ma tu nic do powiedzenia. C.d.n.-zapewniam.

PS.

Obiecałem wstawić w piątek scan rachunku za zebranie w Rościęcinie z panami z PZW  w związku z przygotowywaniem przez nasze stowarzyszenie kursu na kartę wędkarską dla dzieci i dorosłych z naszej gminy.Niestety ,pomimo moich usilnych próśb nie doczekałem sie na podanie stawki za godzinę wynajmu świetlicy w Rościęcinie.(relacja z tego wydarzenia niedługo, a zaręczam ,że jest o czym pisać).Jutro może uda mi sie uzyskać cennik, bo jak na razie to dali mi jakiś „kwit” do wypełnienia(którego oczywiście nawet nie miałem zamiaru wypełniać) zamiast konkretnej odpowiedzi.Ale obiecuję ,że jutro postaram  się wyjaśnić wszystko do końca(włącznie z terminem kursu w Dzwirzynie)