Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Relacja( prawdziwa) z sesji….
kolobrzeg

 

Ale chyba nie jest ze mną najgorzej skoro przypomniałem sobie , że przecież mam nagrany cały ten festiwal kłamstw i obietnic bez pokrycia. No i oglądnąłem sobie na spokojnie całe to żałosne widowisko jeszcze raz.

Zrelacjonuję Państwu żebyście nie mieli żadnych wątpliwości dlaczego wójt z publicznych pieniędzy finansuje prawie wszystkie lokalne media.

Właśnie dlatego wydaje 55 tysiaków z naszych pieniędzy publicznych , żeby mógł prowadzić kampanię i wciskać kłamstwa ludziom.

Zaczęło się od wręczenia medalu p.Kowalskiemu. O tym nawet się nie zająknęli w tej relacji.

A teraz kontynuacja.

Po pierwsze to nie „pszczółka „ mówił o zemście tylko wójt zaczął w swoim wystąpieniu od tego stwierdzenia.-to pierwsze kłamstwo.

Drugie kłamstwo polega na tym , że wójt jasno stwierdził , że wykreślił tylko jedno zadanie z tego dziwnego tworu jakim jest fundusz wsparcia sołeckiego. Dziwnym trafem akurat padło na przebieralnię dla dzieci korzystających z przystani windsurfingowej w Dżwirzynie . Czy aby na pewno jedno Pan wykreślił Panie Wójcie? Chyba to jednak Pana pamięć szwankuje , a nie moja.

Trzecie kłamstwo to 6 milionów na inwestycje w Dźwirzynie. Pan Królikowski (chyba?) też te bzdury opowiadał. Tylko , że po tych jego barwnych zapewnieniach o milionach dla naszej miejscowości i zapewnieniom Wójta po 15 minutach okazało się , że tych pieniędzy nie ma i wcale być nie musi-tak rzekł pan i władca.
To która wersja jest prawdziwa??? W końcu są te pieniądze czy nie ma???

A może to tak jak w reklamach totolotka??? Każdy ma szanse na kumulacje i na wygraną. Tylko nie każdy wygrywa kasę.

Jak szukacie oszczędności to zacznijcie od siebie. Wójt wyciąga niezłą kaskę rocznie.Łącznik można byłoby wybudować. A radni powinni szukając oszczędności zacząć od niego.Chcecie oszczędzać? Zacznijcie od siebie…to proste.

Na potwierdzenie moich słów Pan Królikowski bardzo ładnie podsumował temat tabletów, który przewinął się w międzyczasie. „Radni po to mają diety , żeby sami mogli sobie kupić taki sprzęt„-normalnie zatkało mnie… i ręce same złożyły się do oklasków. Bardzo mądra i sensowna wypowiedź.Na tyle sesji raz Pan coś sensownego powiedział   !!! BRAWO.

Oprócz tych bzdur i kłamstw na temat wirtualnej kasy, projektów ,wizji ,konfabulacji na temat wydanych i mogących być milionach oraz spełniania obietnic wyborczych było jeszcze jedno ciekawe zdarzenie.

Radny z Zieleniewa personalnie odniósł się do Tomka Szafrańskiego , który zapytał czy użyczenie terenu od spółdzielni mieszkaniowej jest zgodne z prawem?

Było to dość emocjonalne wystąpienie. W odpowiedzi Tomek wyjaśnił , że chodzi o to żeby (jeśli to oczywiście zgodne z prawem) skorzystali także mieszkańcy innych miejscowości. Żeby już więcej nie słyszeli z ust wójta i jego zastępcy ,” że nie da się tego zrobić bo gmina nie jest właścicielem terenu lub obiektu”.

Na koniec oznajmili , że wpłynęło pismo od Karola , który chce wydzierżawić przystań. Ale po 3 sekundach stwierdzono , że przekazano je do p. Jacka..

Ale to wszystko będziecie Państwo mogli obejrzeć niebawem na kanale dźwirzyno24…trwa to tak długo ponieważ trzeba renderować (dziwne słowo) ten film , a to zajmuje bardzo dużo godzin.

To taka krótka …ale prawdziwa relacja. Sami zobaczycie jak już film będzie gotowy….Czy media opłacane z naszych podatków przekazują Państwu prawdziwe informacje???