Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Sprzedawcy marzeń…ciąg dalszy.
kolobrzeg

Odniosę się także do najnowszego wywiadu z „panem i władcą na urzędzie” , który za publiczną kasę w mediach lokalnych kreuje się na męża opatrznościowego naszej gminy. IA nawet większego demokratę niż jego największy idol …Tusk.

Normalnemu człowiekowi w głowie się nie mieści jak można w jeden dzień wykreślać postulaty mieszkańców z zebrania wiejskiego ,a za parę dni w mediach kreować się na człowieka , który wyborcom nieba by przychylił. Zresztą… korzysta za schematów jakie wypracowała platforma obywatelska przez ostatnie 8 lat. To nie ma się czemu dziwić tak właściwie.

W tym samym wydaniu jest także zamieszczony autorski artykuł naszego „brzydkiego kaczątka z promocji” ,które notabene parę miesięcy temu w łabędzia się przemieniło jak już kiedyś w innym felietonie wspominałem. Postaram się w kilku zdaniach do tego ustosunkować.

Nie sposób pominąć wizjonerskich planów decydentów dotyczących budowy kołobrzeskiego Wawelu w Budzistowie jako , że odbyło się już drugie spotkanie w tym temacie. A co najistotniejsze wg. wydawnictwa „także” na projekt tej platformianej wizji
w budżecie na 2016 rok znajdą się pieniądze … w przeciwieństwie do tak potrzebnego projektu łącznika w Dźwirzynie.

Oczywiście nie zapominam też o tym , że 12 listopada będziemy mieli nowy rząd , a co za tym idzie …tysiące działaczy Platformy i Psl-u wraz ze swoimi rodzinami straci wpływy w województwach , agencjach rządowych i innych strukturach państwowych. I jak to się będzie mało do konfabulacji na temat obiecywanych milionów jakoby pozyskiwanych przez naszą gminę z funduszy europejskich na inwestycje. O tym wszystkim już niebawem.

Zabieram się do pisania.