Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Obrońcy demokracji…

 

Dlaczego Ona mnie okłamała? A ja dałem się tak nabrać…Chyba nie na darmo ludzie mówią , że człowiek uczy się przez całe życie. A ja głupi w nieświadomości przez 40 lat żyłem.

„Dlaczego on tak pisze”” O co mu chodzi?”-zapytacie.

Już odpowiadam…Okazało się , że dwa tysiące i 16 lat temu to niewinne dzieciątko , które przyszło na świat nazywało się Rysiek. Rysiek Petru. A tych Króli to nie trzech było tylko sześciu zgodnie z ostatnimi doniesieniami mainstreamowych mediów. Wybaczcie , ale ten facet jest już wszędzie. To jakaś obsesja. Złapałem się już na tym , że jak drzwi do samochodu otwieram żeby dzieciaczki do szkoły zawieźć to najpierw sprawdzam czy Rysiek w środku nie siedzi przypadkiem.

Po orędziu Noworocznym….Dzisiaj ogłosił „PLAN NAPRAWCZY DLA POLSKI”….zawierający 5 punktów . I komentarz o tym , że świąteczny spot pisiorów ( ten z choinką , bombkami i Antonim Macierewiczem patrzącym na renifera Rudolfa) mówi nie o świętach , ale o hierarchii w tejże partii. A ten , który zawiesza bombki na choince po prawej stronie jest ważniejszy od tego po stronie lewej. Coraz bardziej zachowanie tego gościa utwierdza mnie w przekonaniu , że rozgarnięty to On zbytnio nie jest…No ale ponoć porywa tłumy?….

Dziś też oglądałem jak jeden dziennikarz z” wyborczej” pytany chyba o wrak tupolewa wyjął jakąś kartkę i wybełkotał , że demokracji nie ma , a PIS wywalił dziennikarzy z dnia na dzień pozbawiając ich środków do życia. Myślałem , że chociaż Marsyliankę zaśpiewa , albo coś jeszcze powie. A przynajmniej zerwie koszulę jak Tadeusz Reytan w proteście przeciwko I rozbiorowi Polski w 1773 roku.

A gościu nic….wydukał swoją kwestię i uciekł ze studia. Jakby się bał , że Ziobro z kijem bejsbolowym w jednej ręce i kajdankami w drugiej ….na Rubikoniu (jak mawia Rysio) w trybie przyspieszonym do kicia go zamknie. Przyznam się , że zgłupiałem jak to zobaczyłem.

Trzeci obrońca demokracji ….na dzieciaczki swoje nie płaci , ale do Brukseli jeździ. Myślałem , że on do roboty tam pojechał , żeby komornika spłacić. A on tam pojechał na PIS i Polskę donosić…Zresztą dobrze się stało , że ta debata w parlamencie się odbyła. Szydło wypadła rewelacyjnie na tle lewaków i różnej maści genderów. Na jej miejscu co miesiąc bym tam chciał jeździć. Niezły PR jej Schetyna zrobił. A sobie i platformie pogrzeb przygotował. Bo Titanic platformerski chyba niedługo do góry lodowej dotrze.

A cóż w naszej gminie się dzieje? Jutro bal w Dźwirzynie. W poniedziałek oświadczenie Pszczółki zamieszczę. Trzynastek w gminie jeszcze nie wypłacili. Wizja nowego podziału terytorialnego nabiera fajnych kształtów.