Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Wróg publiczny…czy może normalny obywatel ?
godlo

Jeszcze dzisiaj zbieramy tego zakłamania plony…czyli marsze KOD pod europejskimi flagami…jazda na skargę do Brukseli ludzi , którzy tak naprawdę przy ośmiorniczkach za publiczną kasę mówili prawdę o sytuacji w naszym kraju.

Tak to już jest skonstruowany system niestety. Uprzywilejowana grupa społeczna , którą notabene sami wybieramy i de facto ją utrzymujemy postawiła sobie za cel podporządkowanie społeczeństwa w sposób jak najbardziej permanentny.

Slogany o Europie, o funduszach europejskich, o kulturze europejczyków o ich poprawności politycznej i społecznej to socjotechniczny schemat komunikowania się naszej władzy z „ciemnym ludem” przez ostatnie lata.

Ale już o zarobkach europejskich, o enklawach muzułmańskich w nawet najmniejszych europejskich miastach ani się słowem nie zająknęli. A głównymi sloganami były:

1. Kościół i wartości chrześcijańskie to dla zacofanych ciemniaków i moherowych beretów zostawcie.(nadmieniam , że ja raczej do nadgorliwych katolików nie należę)

2.Nie interesujcie się wypłatami na zachodzie bo to nieistotny fakt…my musimy zostawić swoje chamstwo w przedsionku i biec do Europy jak najszybciej , żeby im dorównać. Co z tego że ceny u nas takie jak u nich , a wypłaty mniejsze dla niektórych pięciokrotnie? To nie ma znaczenia. Nie patrzmy na to .Biegnijmy do Europy!!!

3.To nasi politycy brylują na salonach europejskich…głosujcie na nas. A My w zamian obiecamy Wam tyle , że nikt Wam nie jest w stanie więcej naobiecywać.

A tutaj ciemny lud okazał się wcale nie tak zacofany jak myśleli…najpierw pogonił demokratycznie tłumoka z fotela prezydenta , a później autorów przynajmniej 109 afer gospodarczych z ostatnich 8 lat. Tylko , że Oni dalej nie przestają insynuować , że ten co ma inne poglądy i pomysły niż władza to ten zły i oszołom bez względu czy ma rację czy też nie.

 

Ten , który twierdzi , że muzułmanów nie potrzebujemy to zostaje islamofobem. Ten który twierdzi , że nie trawi gejów i to skrzywienie jest zostaje homofobem. Ten , który gada , że związek to kobieta i mężczyzna staje się od razu pislamistą. Ten , który delikatnie daje do zrozumienia , że Żydzi nie protestują w świecie jak jest mowa o polskich obozach zagłady zostaje odsądzony od czci i wiary i staje się z automatu antysemitą. Ten który pamięta o zbrodniach popełnionych na Polakach przez Ukraińców na Wołyniu to prorosyjski bandyta.

Ogólnie przyjmując człowiek , który myśli inaczej niż decydenci to wróg publiczny nr 1.

A co ja …szary obywatel na to ? -już odpowiadam.

W dupie mam Waszą poprawność polityczną. To społeczeństwo w wyborach decyduje o ich wyniku. To społeczeństwo Was utrzymuje i zrzuca się na Wasze europejskie wypłaty. To społeczeństwo jest suwerenem.

Skoro tego nie potraficie ogarnąć to jakże mało szarych komórek posiadacie. Pocieszające w tym wszystkim jest to , że ludzie coraz więcej zaczynają zadawać pytań władzy…I przede wszystkim wyciągają odpowiednie wnioski. Ciemnemu ludowi powoli się rozjaśnia w głowach i to nie cud świąteczny, ale reguła , którą zauważyłem przez ostatnie 16 miesięcy …wprost przeciwnie do rządzących …niestety. Jaki morał z tego wynika ?

Niech każdy sam sobie odpowie…

 

To jest wypowiedź profesor M. Płatek…Przecież to się w głowie nie mieści…Przepraszam za wulgaryzmy, ale musiałem to wstawć na potwierdzenie zawartej w felietonie tezy.To jest coś nieprawdopodobnego jak można ludziom chcieć taką ciemnotę wciskać? To już nawet śmieszne nie jest…Ona to mówi całkiem poważnie i z przekonaniem. Zgroza.