Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Czyżby historia była pisana na nowo…?
nowahistoria

 

Jak traktować taki tekst? Chodzi mi oczywiście o pierwsze zdanie. Wyobraźcie sobie , że niemieckie media chcą wcisnąć idiotom tekst o tym , że radzieccy żołnierze wyzwalali Niemcy spod okupacji…Z pod jakiej okupacji ?

 

No k…a !!! Okupacja hitlerowska w Niemczech ? A czy to nie było przypadkiem tak , że to Niemcy wywołali II Wojnę Światową ? I czy to przypadkiem nie Niemcy okupowali 3/4 świata ?

 

Niedługo się okaże , że to Polacy wywołali ten chaos w 1939 ? Tak jak już teraz obowiązuje w świecie opinia , że „obozy koncentracyjne to polskie były”. A co na to obrońcy demokracji ? Nic…po prostu nic. Oto przykład :

obozy

 

Wczoraj odbył się …tzw. spontaniczny marsz obrońców tak naprawdę to nie wiadomo … czego?

 

1.Oglądnąłem relację i co widzę…protestuje Michnik…ten , który pisze o tym , że to Niemcy byli okupowani w czasie II Wojny Światowej.

 

2.Protestują sędziowie…Ci , którzy oddalają pozwy o „polskie obozy zagłady”.

 

3.Protestują niedobitki Platformy Obywatelskiej…Ci , którzy ukradli między innymi i mi kasę z OFE ponad 150 miliardów. Ci , którzy załatwili Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Ci , którzy podnieśli wiek emerytalny Polakom. Ci , którzy podpalili budkę strażników przed Ambasadą Rosji.

 

4.Protestuje PSL…działacze których siłą przez 30 lat nie udawało się od koryta odgonić. Bo wiecznie w koalicji byli.

 

5.Protestuje facet w biało-czerwonych rękawiczkach co to dzieci narobił , a płacić na nie nie chce.

 

6.Protestuje Rysiek…głupek , który jak już coś powie bez ściągi to śmiech na całą Polskę.

 

7.Protestuje tysiące…byłych ORMO-wców , resortowych emerytów, geje i lesbijki, i spontanicznie zwożeni autobusami urzędnicy samorządowi.

 

8.Protestuje Giertych…ten ,który akurat był przeciwnikiem najzagorzalszym właśnie…no właśnie !!! …Unii Europejskiej.

 

Burmistrzem Londynu został praktykujący muzułmanin…Hidżra trwa w najlepsze….a politycy zgarniający publiczną kasę do kieszeni chcą zrobić ze mnie idiotę…wmawiając mi , że Europa ma się dobrze , a Rzepliński to prawdziwy sędzia , a nie funkcjonariusz starego systemu. Trybunał Konstytucyjny to gwarant moich interesów , a nie interesów służb specjalnych i polityków rządzących do tej pory. To już nawet śmieszne nie jest.

 

W naszej gminie podobnie… Spotkania kuluarowe na temat mrzonek naszych lokalnych samorządowców. Mija miesiąc po miesiącu …konta prywatne zasilane publiczną kasą pęcznieją. A Oni rozmowy i uzgodnienia „ ciężką pracą na rzecz mieszkańców” nazywają…hi,hi

 

Do prawdziwej pracy się wziąć…a nie pomysły innych zawłaszczać. Gdzie nowy wóz strażacki ? Przecież kasa na to jest zatwierdzona….

Gdzie te Wasze obiecane mieszkańcom tysiące Euro dotacji ?

 

Gdzie Wasze oświadczenia majątkowe umieszczone na stronie gminnej w BIP:-ie ? Ja wiem ile zgarniacie… to teraz czas , żeby ludzie się dowiedzieli ile na Wasze konta wpłynęło za 2015 rok z publicznych pieniędzy. Niech zobaczą , czy Wasze wypłaty są adekwatne do pracy jaką to niby wykonujecie.

Co z komisją rewizyjną ? Czekamy na wyniki audytu z niecierpliwością…Mam nadzieje , że będą już niedługo.