Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Gmina równych i równiejszych szans ???
zezwolenie na piwo

Wieczorem postaram sie Państwu dokładnie naświetlić temat….bo przecież wiecie , że nasza gmina słynie z równego traktowania wszystkich bez wyjątku….I w naszej gminie liczy się kazdy mieszkaniec..

.Nooooo….. oczywiście oprócz strażakow z Karcina , którzy nie chcą lizać  dupska decydentów.Ciekawe dlaczego nie dostają pozwolenia na sprzedaż piwa w dniu jakim są dożynki gminne? Może do pożarow , do poszukiwań osób zagubionych (jak to miało miejsce wczoraj) też wysylać wybiórczo ochotnikow z OSP  ? Bo do tego typu akcji jeżdżą wszyscy, ale jesli chodzi o sprzedaż piwa na imprezie finansowanej przez wszystkich mieszkańcow już tylko wybrani przez wojta.

Żałosne , ale prawdziwe…