Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


CENZOR…
cenzura

Może po tym krótkim wstępie przejdę do konkretów. Zdaje się , że nasz dobry gospodarz chce mieć nową fuchę…Zostanie CENZOREM INFORMACJI. Wszystkie newsy mają przechodzić przez jego ręce…a właściwie oczy. Najważniejsze jednak jest to żeby Szafrański albo Ciołek nie dowiedzieli się zbyt wielu rzeczy o mechanizmach i trwonieniu publicznej kasy…hi,hi

 

A jaka nieufność do pracowników urzędu ? Nawet Ci co dupsko liżą nie będą mogli bez zgody właściciela w/w dupska odpowiadać na zapytanie publiczne. Parodia lub teoria spiskowa chyba jakaś?

 

Tak mimochodem …chciałbym cenzora poinformować (chociaż oczywiście wiem , że nie wchodzi na moją stronę…hi,hi) , że nieudzielenie informacji publicznej to PRZESTĘPSTWO.

cenzura1

Sądy Administracyjne działają obecnie szybko…A wyroki NSA w takich sprawach odzwierciedlają tendencje demokratyczne raczej. Nie wiem czy to dobry pomysł ? Bo na przykład taki mniej usłużny i nieprzychylny urzędnik mógłby podłożyć tzw. świnię… wójtowi. Zwlekać z odpowiedzią 13 dni i na ostatni dzień przedłożyć pryncypałowi. I co ?

 

To znaczy wiem , że wszyscy pracownicy wójta kochają jak ojca…ale zawsze jakaś czarna owca może się znaleźć w najlepszej i zgodnej rodzinie. A to rozporządzenie obarcza odpowiedzialnością li-tylko wójta , a na pewno nie pracownika.

 

Teraz oprócz problemów ze mną i Tomkiem dojdą problemy nadzoru pracowników…

 

Nie wiem czy skórka warta wyprawki. Teraz cała odpowiedzialność spadnie na wójtowe szerokie ramiona , a miłość do podległych pracowników może w nienawiść się zamienić.

 

Tak czy inaczej już większość w gminie mieszkańców wie , że ten wybór był błędem. Informacje i tak będę miał zgodnie z prawem.

Może się mylę bo ja to mało inteligentny facecik jestem …ot wiejski oszołom. Ale pogoniłbym tego co mi tak doradził jak najdalej i zapytał tych prawników co to się na nich wszyscy składamy czy mój tok rozumowania jest błędny ?…

 

Bo referendum nie trzeba będzie przeprowadzać jak wójta za taką pierdołę w postępowaniu z „urzędu skażą „? Hi,hi

 

PS. A to tak dla przypomnienia…14 dni właśnie mija.

cenzura2