Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


W końcu propozycja programowa ,która ma służyć ludziom….a nie rządzącym.Ania Matejak kandydatka na radną z Drzonowa.
aniam

 

Mianowicie chce Ona aby od lipca 2019 w budynku po zlikwidowanym gimnazjum w Drzonowie mieścił się mały oddział Urzędu Gminy. Z pracownikiem,który jednocześnie mógłby pomagać mieszkańcom w sprawach ich dotyczących,informacyjnych i służyć jako biuro podawcze w/w urzędu. No i oczywiście wpłatomat taki jaki stoi w głównym budynku urzędu. Bo niestety wszyscy musimy płacić podatki.

 

Ktoś nieprzychylny Ani jak to w naszym kraju bywa powiedziałby: A po co ? -Sami wiecie ,że idiotów jest sporo.

 

No to ja już odpowiadam. Fakty mówią same za siebie. Tam mieszka 13% mieszkańców naszej gminy. Jeśli dodamy do tego mieszkańców Błotnicy,Bogusławca a nawet Karcina i Głowaczewa ,którzy do Drzonowa mają dużo bliżej niż do Kołobrzegu to daje nam ponad 2000 tysiące ludzi. Czyli ponad 20% całej populacji naszej gminy..

 

aniam1

 

Uważam , że to ma sens. Przede wszystkim zaoszczędzony czas ma tu znaczenie. Wiadomo , że nie załatwiamy spraw w gminie codziennie, ale jak już mamy tam sprawę to lepiej gdyby taki oddział gminy mieścił się bliżej Nas. No i oczywiście sprawy informacyjne. Czasami zdarza się , że musimy przez jakąś drobnostkę jeździć tam dwa,trzy razy zanim załatwimy dokładnie daną sprawę.

 

Poza tym to nie będzie drogie rozwiązanie ze względu na likwidację gimnazjum. Czyli gotowe pomieszczenia.Podoba mi się bardzo ten pomysł. Brawo Ania !!!

 

Ciekawe co na to Czesiek Krupiński i Kusiakiewicz czyli radni z gminy równych szans ??? Rządzą w tej gminie od 4 lat ,ale oprócz podnoszenia paluchów za każdym głupim pomysłem wójta takich propozycji….dotyczących li-tylko ułatwienia życia zwykłym ludziom nie słyszałem .A o to chyba w tym całym byciu radnym chodzi ??? Żeby pomagać i ułatwiać życie obywatelom.