Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Wszedłem na tubę gminną….nawet w czasach pandemii Ci idioci (inaczej tego nazwać nie można) robia sobie jaja z ludzi ,ktorzy składają się na ich wypłaty i zlecenia ,które realizują.
jprld4

 

Moi drodzy!!!! To raczej żenada roku ,a nie sukces.Na całe szczęście dla Was niewiele osób zobaczyło wspaniały filmik(około 100 przez tydzień-załosne) faceta ,który bierze duzą kasę za tą szmirę.Facet ,który straszył ostatnio radnego sądem.A poźniej opowiadał ,że radny z płaczem go przepraszał….za kasę kręci filmiki dla gminy ,które mają po parę tzw. odsłon.Dlaczego nikt go nie rozlicza z efektów jego pracy nie wiem? Ale w umowie powinien być określony  limit odsłon każdego z jego filmów czyli….” dostajesz chłopie kasę jak dotrzesz do odpowiedniej liczby osób”…nie dotrzesz do odbiorców to spadaj -nie ma kasy.

Upssss…troche się zagalopowałem.To marzenia.W naszej gminie nikt kasy publicznej nie liczy…dalej rozdawnictwo trwa.Ale moim zdaniem zdziwią sie dopiero za parę miesięcy…jak wpływów takich jak zaplanowali nie będzie.Wtedy pogadamy.A jak na razie niech dalej wciskaja ludziom kit o swoich sukcesach.Ludzie normalni wiedzą ,że jak do tej pory niewiele im sie udało.A ich rządy to przynajmniej 70 procent porażek.