Żródło www. Miastokolobrzeg.pl

Upsss...prawie nie „zemdlałem” po obejrzeniu tego wywiadu. Dobrze , że w tej całej OPOZYCJI nie jestem. Bo jak się dowiedziałem, że ta OPOZYCJA to tylko pomawia naszego „dobrego gospodarza” to prawie mi się go szkoda zrobiło...hi,hi

 

 

Na całe szczęście ja nie „pomawiam” tylko opieram się na faktach i liczbach. I tak chciałbym zacząć od punktu pierwszego. Czyli... komunikacji.

 

1.Komunikacja miejska dotyczy li-tylko paru miejscowości. W innych miejscowościach także mieszkają starsi ludzie i jest dużo dzieci. Do wyborów wójt szedł z hasłem „Bo w gminie liczy się każdy mieszkaniec”.Sami wyciągnijcie wnioski.

 

2.Zobaczymy ile dzieci zostanie po likwidacji gimnazjum społecznego ? Czy gminę będzie stać na utrzymywanie obiektu jeśli dzieci z Grzybowa pójdą do szkół w Kołobrzegu ? Czy obecna władza robiła jakieś symulacje i badania na ten temat ?

Wszyscy wiemy ile jest dzieci z Dźwirzyna w tej szkole...Ale to jeszcze 2 lata. Mam nadzieję, że to już inna władzą zajmie się tym problemem.

 

3. Plan zagospodarowania pominę.

 

4.Opozycja w komisji rewizyjnej....dowiadujemy się , że zajmowała się tzw. pomówieniami.

Cholera...to , że włodarze zwiększyli sobie rozporządzeniem wydatki na delegacje o 100 % do kwoty ponad 30 000 PLN w stosunku do poprzedniego wójta lub jeździli , żeby Prezydenta zobaczyć za publiczne pieniądze(jest nagranie) albo informowanie ile wydawnictwo „także” pobiera rocznie z kasy gminy i co za to wykonuje wg. Pana Włodka to wszystko pomówienia...hi,hi

A o chodzeniu w błocie to ostatnio radna Folta mówiła...”Trzeba zrobić tą drogę bo ja w gumiakach po błocie chodzę” (czy jakoś tak)

 

5.Co do inwestycji to chyba to wystarczy ?

http://www.dzwirzyno24.info/index.php/343-kto-tak-naprawde-blokuje-inwestycje-w-naszej-gminie

 

6.Teraz najlepsze (około 13 minuty)...To COŚ w Karcinie. Bo nie bardzo rozumiem kto będzie zarządzał tym obiektem i co to za obiekt ? Kiedyś wójt twierdził , że ma to być dla mieszkańców...świetlica na ponad 100 osób. Teraz sam już się pogubiłem.

Na otwarcie to mieszkańcy Karcina ponoć wójta zaprosili ??? Szkoda , że nie powiedział jak było naprawdę....że sam jeżdził od domu do domu i zaproszenia wręczał mieszkańcom (a może to pomówienia komisji rewizyjnej ?)

 

Upssss....wójt zaprosił też dzieci....miło z jego strony. Tylko On nie wie co się tam dzieje ? Wersji wspólnej ze swoim kolegą nie uzgodnił. Bo dzieci i mieszkańcy Karcina nnie bardzo pasują do wspólnej zabawy jak już raz udowodnił Nam sławny LOKALNY LIDER p. Stanisław , który to na imprezach gminnych w błękitnym namiocie dotrzymuje często towarzystwa dobremu gospodarzowi. Noooo...teraz jak slyszeliście też mają to otwarcie opić. Hi,hi

No jest jeszcze do omówienia kwestia MIEJSCOWYCH CHŁOPAKÓW , którzy to ponoć grają w tym klubie....Hmmmm To ilu jet tych miejscowych? …...To prawie tyle samo co trójka klasowa ? No,No....jestem pod wrażeniem słów wójta.

 

Aha ...teraz zobaczcie Państwo co Lokalny Lider sądzi o mieszkańcach Karcina, piłkarzach i dzieciach przy okazji innej imprezy odbywającej się na boisku sportowym. Pozwoliłem sobie to umieścić bo Pan Stanisław to osoba znana...taki celebryta...Prezes i osoba ciesząca się szacunkiem większości mieszkańców no i moim oczywiście....osoba publiczna.