kolobrzegMajówka za nami.Relacje z imprez lokalnych są umieszczone na stronie gminnej i jej „tubie” to nie będę się powtarzał.Mogę tylko z mojego punktu widzenia dodać ,że impreza w Dzwirzynie się udała.M.in. dzięki ludziom ,którzy są zaangażowani społecznie.Nie mogę nie wspomnieć także o pracownikach urzędu.Dzięki tym wszystkim osobom jakos się to kręci.

W kraju najważniejszym wydarzeniem długiego weekendu w Polsce było podanie przez rządowe media wyników sondaży przedwyborczych.Notabene dlatego ,że tyle dni wolnego.To ludzie nie czytają tylko odpoczywają.Nasz obecny Prezydent dołuje już poniżej 40%..To i tak zawyżone dane.Ale władza robi co może ,żeby wyglądało na wielkie poparcie w narodzie dla p.Komorowskiego.

Dla równowagi opublikowali sondaż ,że PO ma 34% ,a PIS poniżej 30%Tak ,że niby „głowie państwa” trochę spadło,ale partia rządząca trzyma się twardo na stałym  poziomie..Ciekawe jak wyglądają ich wewnętrzne wyniki badania opinii publicznej?Skoro nawet Grabarczyka po dwóch latach sledztwa zdymisjonowali...Pewnie doły totalne.

W Dzwirzynie odbyło się spotkanie na temat przystani.Tutaj liczymy bardzo na rozsądek radnych.

Odbyło się także oficjalne otwarcie sezonu żeglarskiego.Pan Mariusz jak zwykle się postarał.A własciwie to dzieciaczki ,które są w jego klubie.Widok wspaniały.Te wszystkie żagle...

Na przystani windsurfingowej jak zwykle ….pasjonaci” łapali” wiatr..Link do filmiku poniżej.

Pozostańmy w Dzwirzynie.Spróbujemy utworzyć nowe stowarzyszenie.Historyczno-kulturalno-sportowe.Tak w skrócie piszę ponieważ kwestie ,którymi będzie się zajmowało dotyczyć będą właśnie tych sfer naszego życia.Nie może to być tzw. stowarzyszenie „zwykłe”,więc zajmie nam to trochę czasu.Szczegóły wkrótce.W „Rybitwie” na razie przygotowujemy się do II konkursu „Przygoda z rybą”.W tym tygodniu najprawdopodobniej rozliczę się z pierwszej transzy dotacji gminnej (8950 PLN).Mamy tez mały problem z dojazdem na kurs windsurfingu dzieciaczków z Drzonowa.Ale mysle ,ze ogarniemy to w najbliższzych dniach.Niestety zawsze cos „staje na drodze”.Jakis nowy problem.Aha...najbardziej popularny artykuł został przestudiowany przez 341 osób.Jak na półtora miesiąca istnienia tego lokalnego portalu(bez żadnej reklamy) uważam ,że to bardzo ,bardzo dużo.Szczegółowe statystyki umieszczę jak będę miał więcej czasu.Oczywiscie ja mam zupełnie inaczej liczone odwiedziny niż" tuba gminna".Dziękuje Państwu za zaufanie.

 

Dwa linki do kanału dzwirzyno24.Skrót meczu z Grzybowem i wczorajszy filmik montowany na szybko przez Kazika z Reska.

https://youtu.be/0c3nicO2R2Q-jezioro

https://youtu.be/FAxmAMSTlcA-mec.

Komentarze  

0 #1 Fernando 2018-10-18 16:34
Hi. I see that you don't update your blog too often. I know that
writing articles is boring and time consuming.

But did you know that there is a tool that allows you to create new articles
using existing content (from article directories or
other websites from your niche)? And it does it very well.

The new posts are unique and pass the copyscape test. Search in google and try:
miftolo's tools

Look into my weblog NumbersJuicy: https://JessikaTalks.jimdo.com
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież