To jest fajne....portal opłacany z pieniędzy publicznych opublikował informację o tym ,że Maciej kasy nie oddał do gminy. Swoją drogą to jeszcze jak był vice mówiłem kilkanaście razy ,żeby nie płacili mediom za przedruki z tuby gminnej...Usłyszałem ,że „wszyscy tak robią”.No i teraz po tylu miesiącach po informacji mieszkańca upublicznili to. Niezależne dziennikarstwo? Czy zlecenie na zamówienie? Dlaczego tyle czasu milczeli ? Dlaczego dopiero teraz?

zródło także.pl

takze

 

takze1

A przecież ta informacja jest znana od miesięcy...ciekawe dlaczego dopiero po informacji od mieszkańca to opublikowali???   Takie to właśnie dziennikarstwo.

 

 

takze2

zrodlo także.pl

Następny wątek jest prostszy do wyjaśnienia .Jako pierwsi poinformowali o tym ,że Jurek Wolski zostanie vice. Nasuwa się tylko pytanie dlaczego to na stronie gminy nie ma takich informacji?Dlaczego rozdmuchany dział PR tego nie opublikował? Dlaczego wójt tego nie ogłosił oficjalnie?

Porównajmy te dwa przypadki...po wielu miesiącach portal ujawnia ,że Maciej nie oddał kasy. A w drugim przypadku przed oficjalnym ogłoszeniem decyzji publikują info o Wolskim ….Przypadek?

 

Nieeeee...po to opłacają z naszych pieniędzy te portale...To narzędzia ,które za naszą kaskę służą li-tylko do prowadzenia polityki.A nauczka dla Macieja prosta....Łaska Pańska na pstrym koni jeździ.Dopóki sępy nie wyczują krwi to krążą.A później przystępują do konsumpcji.

Komentarze  

+15 #1 Xyz 2019-02-01 11:14
Zmienili się właściciele i redaktor naczelny. Tytuł nie działał od wakacji
Cytować
+14 #2 obywatel gc 2019-02-01 13:12
Najpierw trzeba zobaczyć na czym te zmiany właścicielskie polegają? Czy tylko na zmianach kosmetycznych np. zarejestrowana nowa spółka na wyspach? Czy naprawdę zmienił się właściciel?Czy gmina wyplacała kasę zgodnie z umową zawartą na 2018 rok? etc.
Cytować
+14 #3 Lewy do prawego 2019-02-01 13:43
Ciekawe,kto wydał zlecenie na ulokowanie takiej informacji o poprzdnim v-ce wójcie . Przecież ta wiadomość była znana w Gminie od kilku m-cy,od bagania dokumentów przez RIO.Wygląda to na ewidentne zlecenie na Pana Bejnarowicza,żeby mu zaszkodzić.A następna informacja o powołaniu nowego V-ce wójta..Mimo ,że TAKŻE nie udostepnia swojego szmatławca od miesięcy, a kasę z gminy może bierze??? ,a tu nagle się uaktywnili.To nie dziennikarze,to szuje.Dlaczego tyle czasu milczeli,a tu nagle takie newsy?Dlaczego na stronie gminnej jedna i druga wiadomość się nie ukazała.Pani Chir drzemie czy coś knuje.Nie bawcie się ogniem bo ,poparzycie sobie łapska.
Cytować
+19 #4 gulguter 2019-02-01 13:48
Wytłumaczenie w przypadku M.B.jest banalnie proste.
Pojawił się za duży smrodek za ogonkiem ,aby tego nie czuć. :cry:
Reakcją ludzką jest odruch bezwarunkowy wstrętu.
Ale z czasem ludzie się przyzwyczają do takiej sytuacji i może na to liczy Maciej.B :lol:

Ale mam pytanie do internautów.
Czy pan Jerzy.W nie zajmuje się przypadkiem również biznesem ?
Cytować
+18 #5 gulguter 2019-02-01 14:17
"UCZCIWOŚĆ JEST CNOTĄ ,KTÓRA DUŻO KOSZTUJE".
Człowiek niestety jest istotą ułomną. :-|
Cytować
+9 #6 obywatel gc 2019-02-01 16:07
Dzisiaj rozmawiałem z poprzednim właścicielm portalu Także.Prosił ,żeby go nie łaczyć z tą sprawą bo nie On jest redaktorem i właścicielem...Ja mu wierzę oczywiście.
Cytować
+15 #7 papla 2019-02-01 18:37
Tak Pan Jerzy Wolski miał lub ma de facto między innymi turystyczną firmę przewozową. Wolski Trawel Ale w momencie objęcia stanowiska wiceprezydenta K-gu,musiał zrezygnować albo zawiesić działalność.I jak słyszałem przekazał zarządzanie f-mą synowi.Nie chcąc być ,,rzecznikiem,,Pana Wolskiego,jak przeczyta ten komentarz,bo czytają wszyscy,tylko się nie zawsze przyznają, sam na sesji przedstawiając się,powie nam prawdę,która może być ,,g....o,, prawdą.Czas pokaże.
Cytować
+11 #8 Coś nie samowitego. 2019-02-01 19:36
Oglądając ten materiał zajrzałem do tego pisma.I o dziwo napotkałem artykuł Pana posła,naszego posła na którego w przyszłych wyborach najprawdopodobniej głosować.Do tej pory uważałem Pana Marka za wyważonego w wypowiedziach,miłego,grzecznego człowieka.Ale po jego wypowiedziach na łamach TAKŻE,sam się dyskwalifikuje.Cyt.P.A nie był przypadkową osobą-walczył z zaciskającymi macki systemem,był wszędzie tam gdzie zagrożona demokracja..A niech Pan sobie przypomni,kto odżegnał się od niego przed wyborami,kto mu kazał oddać pieniądze/wasz kandydat/Cyt ...Poziom debaty publicznej,język używany w parlamencie nie chcę przytaczać konkretnych osób, ja też nie chcę, przytoczę waszych wypowiedzi,,dorżniemy watahę ,strącimy szarańczę itd.Panie pośle ,jeszcze sporo czasu do wyborów niech Pan skoryguje swoje wypowiedzi, bez języka nienawiści,niech Pan zacznie od siebie.Ja bym tekst widział na przedostatniej stronie w rubryce,, Humor w wolnej chwili,,
Cytować
+14 #9 gulguter 2019-02-02 04:22
Dzięki dla #7 papla
Zastanawiam się nad kwestią niezwykłego ciągu starszych byłych biznesmenów w Naszej gminie do wakatów w władzach samorządowych.
Nie sądzę ,że parcie na kasę.
Ale może skosztowanie posmaczku władzy, bo tego pragnienia jeszcze w tym życiu nie zaspokoili.
"Bogactwo to małe piwo,władza to szampan"
Cóś chyba w tym jest . :lol: :lol:
Cytować
+8 #10 gulguter 2019-02-02 16:26
Panie administratorze
A może by Pan zaserwował nam obecnie temat z zakresu ochrony środowiska w Dzwirzynie,czy Grzybowie.
Taki normalny swojski np.
PYK,PYK FAJECZKĘ .
Idę sobie przez podwórze
l pyk, pyk, fajeczkę kurzę,
Mam króliki we chływiku
l gołąbki w gołębniku,
A w kadłubku stary kos
Śpiewa mi na cały głos.
Dymku z tego dużo przecie no może przytruwa sąsiada dziecię. :D
Cytować
+15 #11 Karcino 24 2019-02-02 19:47
Bejnarowicz mieszkancom niemagał wrecz szkodził i teraz kara musi go sotkac jak sie ma sie kredyty i długi u ludzi a chce sie zyć jak Bizmesnen to niema za co odać
Cytować
+10 #12 Ciekawski 2019-02-05 15:56
A u Dziemby w sprawie niezwróconego ekwiwalentu przez Bejnarowicza cichosza.Ciekawi mnie dlaczego? Dyrektorkę jednej z kołobrzeskich szkół za podobną sytuacje gnębi u siebie na stronie od miesiąca.Rzetelność „dziennikarska”? ;-)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież