herbaa

 

Te pytania będę zadawał teraz praktycznie codziennie....Ma być nowa strategia...To ja chcę widzieć w niej powiększenie naszej gminy, a nie gówniany bełkot rządzących jak w poprzedniej strategii, którą lansował Maciej z wójtem i już za nią zapłaciliśmy (około 15 kawałków) i Ona miała obowiazywać do 2030 roku.Teraz Jurek Wolski gorący orędownik przyłączenia Nas do miasta usiadł na stołku wice-wójta...Czy będzie działał z korzyścią dla mieszkańców naszej gminy?

Przypomnę Państwu ,że ustawa obwarzankowa gwarantuje około 100 milionów złotych przez 5 lat na łączenie całych...graniczacych ze soba gmin.A dlaczego to nie My i gmina Siemyśl miałyby nie skorzystać z tej kasy? Dlaczego Nas mają przejąć? A nie My mamy przejmować? To nie My się dusimy tylko miasto.To miasto musi....My nic nie musimy.My możemy.

Nasza kasa została wydana w roku wyborczym na idiotyczne pomysły decydentów.Niech Oni  w końcu zapracują na swoje wypłaty,a nie myślą ,że za 5 lat jak już swoje wyciągną to oddadzą Nas w ręce Kołobrzeskich radnych......Niech ruszą dupska.A co z naszymi radnymi? Co Oni na to?

Rozumiem jedno...że żaden z rządzących nie wpadłby na pomysł przejęcia gminy Siemysl,znani są ze swojego "logicznego myslenia" od paru lat. Mają podpowiedź tutaj.Bo sami  nigdy na taki pomysł by nie wpadli ....teraz powinna odbyć się dyskusja i konsultacje społeczne...zanim wydadzą 250 tysięcy na projekt nowej siedziby...bo może trzeba zastanowić się nad Zieleniewem? Im się wydaje ,że mają przed soba stado baranów...ale nic z tego.Ponad 1300 osób w tej gminie to ludzie inteligentni....głosowali inaczej niż reszta .....bo mieli świadomość z kim mamy do czynienia.

To jest budżet gminy Siemyśl...tyle to będzie Dubaj kosztował w Dźwirzynie jak wogóle powstanie oczywiście...

sie1

 

 

A tutaj zobaczcie sobie jak to wyglada...moim zdaniem bardzo ładnie.A pomysł jest genialny.I prosty zarazem.Niech Ci ludzie w końcu zapracują na swoje wypłaty.I zaczną działać z korzyścią dla naszych mieszkańców....

 

I tutaj zwracam się do radnych.Nie do Nowickiego,Królikowskiego i Toudiego...bo ja wiem kim Ci ludzie są. Zwracam się do reszty radnych popierających wójta.Zastanówcie się czy to jest zły pomysł? Zostawcie coś po sobie fajnego dla Waszych dzieci i wnuków....bo to co popieracie teraz to jedna wielka ściema.

 

sie

Komentarze  

+14 #1 Becia 2019-03-09 18:26
Panie Popiołek,Panie Wolski!!!!! Szach i Mat. :lol:
Cytować
+14 #2 gulguter 2019-03-09 19:04
Ja mam raczej wątpliwości co do utrzciwosci takiego tandemu.
Jak powszechnie wiadomo znane są poglądy obu panów odnośnie przejmowania terenów gminy pod kuratele miasta Kołobrzeg.
Nie ma się co oszukiwać panowie , jestescie wilczkami w owczych skórkach. Chał, Chał . :lol: :lol:
Cytować
+13 #3 gulguter 2019-03-09 19:16
Obszczekal was piesek piesek gminny. :lol:
Cytować
+12 #4 gulguter 2019-03-10 08:20
JEST TEMAT
Pod kogo jest robiony przetarg bardzo atrakcyjnych wielopowierzchniowych dzialek w Grzybowie i Dzwirzynie.
W urzędzie udzielane są bardzo enigmatyczne informacje na w/w temat.
Czy wspomniana przez budowniczego przebudowa przepompowni wód powierzchniowych po przejęciu od Wód Polskich na koszt gminy nie wiąże się czasem z tym tematem?
Oj dziwne to to ! 8)
Cytować
+15 #5 obywatel gc 2019-03-10 12:07
Doprowadzili do tego ,że "pieniędzy nie ma....i nie będzie", a przecież wypłaty muszą pobierać... Sprzedadzą wszystko co tylko możliwe ,żeby przytulać kaskę publiczną i otumaniać baranów ,że coś robią .A za 4 lata oddąć Nas do miasta Kołobrzeg....Tylko zapomnieli ,że nie wszyscy mieszkajacy w tej gminie to idioci co na zebraniach soołeckich jest widoczne.
Cytować
+15 #6 obywatel gc 2019-03-10 12:15
Ciekawe co na to urzędasy w gminie??? Myslą ,że jak Woźniak z Bejnarowiczem przyłączą naszą gminę do miasta to zostaną w pracy??? Naiwni....Zostało Wam niewiele czasu. Pozbawi Was i Wasze rodziny dochodów już niedługo.Mydlenie oczu o nowej siedzibie gminy jest zasłoną dymną.Wójtowi do emeryturki dojdzie solidny zastrzyk kasy publicznej....Wolski sie zabezpieczył....a Was to oni mają tam gdzie mieszkańców.Pomyślcie dokładnie bo na to o czym piszę wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi.Nie trzeba być geniuszem ,żeby to sobie uzmysłowić.
Cytować
+5 #7 Mieszkaniec 2019-03-12 21:20
Bardzo dobry pomysł z gmina Siemysl , naprawdę Extra
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież