Uwaga!!!! Niech nikogo nie zwiedzie plakat wywieszony na słupach ogłoszeniowych.Nie ma tam nic o "Rezerwacji miejsc na to spotkanie".Ta informacja jest tylko na tubie gminnej.Może jeszcze bilety zaczną sprzedawać ,żeby się z Popiołkiem i Wolskim spotkać???Na trzynastki by mieli.Dziadostwo.

 

gest1

 

 

 gest2

Komentarze  

+13 #1 Krzysztof Chabaj 2019-03-10 10:40
Widzę że ten model traktowania mieszkańców przez Pana Popiołka jest nadal uprawiany. Spotkanie z przedsiebiorcami naszej gminy powinno odbyć się w naszej hali a nawet w łączniku. Jest piękny. Poprzednik Pan Kowalski zawsze robił takie spotkanie w hali bądź szkole. No i jestem ciekawy ile znowu ten pan wyda publicznych pieniędzy na to spotkanie. Tylko po co w Havecie to spotkanie??? Brak słów na poczynania tych panów.
Cytować
+13 #2 konsultant od PR-u 2019-03-10 12:46
Z jakimi przedsiębiorcami? Panie Krzysztofie, na ogłoszeniu pisze jak ,,byk,, napisane,że spotkanie dotyczy gestorów,ja to rozumie w ten sposób,że jeżeli jestem podatnikiem,to tym samym jestem gestorem w utrzymaniu i sponsorowaniu tej,, radosnej,, gminy i całej samorządowej świty/zarząd i radni/ Gdzie mam się rejestrować i po co?Jeżeli przyjdę nie zarejestrowany to mnie wyproszą, czy nie będzie dla mnie przygotowana kawka i paluszki ? Czy nazywanie mieszkańców gestorami,wójtowie sugerują, że mogę przyjść ale poczuć się gestorem tzn z ,,kopertą,,Czytam ogłoszenie,mam w d...e tubę gminną.Kochani włodarze,zacznijcie intensywnie uprawiać seks,bo jak mówią lekarze zalegająca sperma zamula komórki mózgowe.Ja chociaż,, raz w roku ,,to robię,a było to wczoraj stąd rozjaśniło mi się w głowie, że wy piep...cie ,ale coraz większe głupstwa.Do zobaczenia.
Cytować
+8 #3 gulguter 2019-03-10 15:46
#2
O karwa twarz.
ALE OSTRO . :lol:
Cytować
+8 #4 gulguter 2019-03-10 16:40
Panowie.
A może zdarzył się przypadek za sponsorowania spotkania w hotelu HAVET przez Zarząd Spółki.
I wójt będzie "czysty" jak łezka.
Nie uprzedzajmy faktów. ;-)
Cytować
+8 #5 Sołtys 2019-03-10 20:11
Ja proszę o spotkanie z nowym dyrektorem Gostiru dla radnych i sołtysów przed sezonem.
Cytować
+8 #6 Zenek 2019-03-10 22:26
Sponsorowanie przez HAVET napewno nie za ostatnie problemy z plaża ,chyba ze mają nowy problem przez gmine
Cytować
+7 #7 MON 2019-03-11 11:46
Cytuję gulguter:
Panowie.
A może zdarzył się przypadek za sponsorowania spotkania w hotelu HAVET przez Zarząd Spółki.
I wójt będzie "czysty" jak łezka.
Nie uprzedzajmy faktów. ;-)

Już po tym cytacie pewne jest to, że spotkanie jest ZASPONSOROWANE, BEZPŁATNE. Kiedyś były takie spotkania były np: w Haco.
Cytować
+9 #8 obywatel gc 2019-03-11 12:42
Wiemy już ,że Havet 'grosza " za to nie bierze...Gdzie świetlica wiejska dla Dźwirzyna????
Cytować
+9 #9 Hanka 2019-03-11 13:52
A co ze świetlicą w Grzybowie.Nasz wielki budowniczy potrafi zepsuć wszystko.Szkoda że takiemu człowiekowi powierzyliśmy losy naszej gminy
Cytować
+8 #10 obywatel gc 2019-03-11 15:29
Cytuję Hanka:
A co ze świetlicą w Grzybowie.Nasz wielki budowniczy potrafi zepsuć wszystko.Szkoda że takiemu człowiekowi powierzyliśmy losy naszej gminy


Mądry Polak po szkodzie....niestety.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież