herbaa

To pierwsza odpowiedź wójta....niech nie myśli ,że odpuszczę.Sprawdzę czy przed 1 marca 2019 roku radny nie korzystał z naszej kasy ...publicznej.No bo fajnie być na urlopie bezpłatnym i zarazem pobierać kasę.Już kiedyś pisałem ,że wójt wie jak obejść przysłowie:'Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastko".U Nas w gminie nie takie cuda widziano.Toudi tez zarzekał się na filmie ,że on charytatywnie jest w komisji urbanistycznej...a to ,że bierze kaskę publiczną to wogóle nic nie znaczy.

 

filip

 

A teraz okazuje się urlop bezpłatny zamienił się w płatny..."Cuda,cuda....ogłaszają."

 

filip1

Komentarze  

+19 #1 zwykłe ptaszysko 2019-03-11 16:45
Kto z państwa jest w stanie rozszyfrować pkt.3 zakresu obowiązków?
ad.4 Kto widział skazanych pracujących na terenie gminy,a jeżeli już ,to kto do tej pory taką funkcję pełnił? nie widzę tu obowiązku zajmowania się żywymi bezpańskimi zwierzętami,oraz zwierzętami dzikimi,lisy dziki , które coraz częściej nawiedzają nie tylko miasto ale również nasze gminne miejscowości.
A kto się zajmie za życia cmentarzem w Głowaczewie ? Ten gościu sam chyba pisał dla siebie zakres obowiązków.Dziwnym jest ,kto się zajmował zakupem odzieży ochronnej . Wygląda na to że ci biedni pracownicy ganiali w pracy w ciuchach z lumpeksu przez siebie kupowanych.Panie Dyrektorze ilu jeszcze takich,,geniuszy,, Panu wójt wciśnie.Coś mi się wydaje, że tym razem wcisnął Panu kreta. w ramach żywych zwierzaków.Oj uważaj Pan z kim tańczysz.Obaj potrafią takie obertasy wywijać, ze Pan za nimi nie nadążysz.Trzymaj człowieku ,jak mówi ,,czarna mamba,, ramę, oj trzymaj.
Cytować
+18 #2 nie wierzący w cuda 2019-03-11 16:59
Brakuje mi tu ważnego obowiązku,w ramach organizowania imprez masowych noszenie baldachimu w święto Bożego Ciała ,jak to już bywało,gdy obaj z V-ce wójtem Wolskim służyli swoimi męskimi ramionami.Nic mi do tego czy noszą baldachim,czy nie ale wówczas był to przywilej, a teraz w ramach zasług powinien mieć taki obowiązek.
Cytować
+17 #3 obywatel gc 2019-03-11 17:15
Odpowiadając na pytanie odnośnie skazanych....Zabezpieczyli sie z kumplem wójtem na ewentualność gdyby kiedyś wójta zamknęli wróciłby do naszej gminy i wtedy nadzorował będzie go radny Filipowicz. :lol:
Cytować
+17 #4 gazda ze Szczyrku 2019-03-11 17:17
Wobec opisanych tu popełnianych przez wójta, tych i innych ,,występków,, nie nalałoby przy instytucji samorządu, ustanowić także samosądów Nie wzywam, tyko pytam.A tak na marginesie, to czy ciągłe wprowadzanie mieszkańców w błąd, jest stałą formą rządzenia? Prawa obywatelskie dla wszystkich, profity dla siebie i swoich kolesi.
Cytować
+18 #5 lewy do prawego 2019-03-11 17:26
"obywatel gc"]Odpowiadając na pytanie odnośnie skazanych....Zabezpieczyli się z kumplem wójtem na ewentualność gdyby kiedyś wójta zamknęli wróciłby do naszej gminy i wtedy nadzorował będzie go radny Filipowicz. :lol:
Jeżeli już ,to powinien pójść na klawisza ,bo ma doświadczenie w ,,służbach,, albo interwencyjnie na wychowawcę. Czy jedyną prawdziwą zmianą przez nich głoszoną ma być zmiana złego na gorszeb8
Cytować
+20 #6 gulguter 2019-03-11 18:38
Ojoj! ale JAJA! / Idzie Wielkanoc/
To nasz wielki budowniczy udzielił urlopu bezpłatnego pracownikowi gminy,aby dalej podległy mu Dyrektor Gosir-u zatrudnił urlopowanego pracownika na pełny etat :-*
Ogłaszam akces panie wójcie ,że jak tylko pan F zrezygnuje z tak odpowiedzialnego stanowiska bardzo chętnie będę reflektował na ten etat. Lubię nic nie robić i brać kasę. To jest moja fantasmagoria o takim etacie.
Aż z wrażenia uszczypnąłem się w pupę. Przecież to nie prima aprilis,czy ja śnię, cy cy cóś.
No do 1 kwietnia zostało jeszcze dwa tygodnie.
Takich JAJ Wielkanocnych nie było nawet za komuny. :lol:
Cytować
+17 #7 Radny 2019-03-11 21:29
A wcześniej od stycznia co, umowa zlecenie. Oj biedni jesteśmy jako podatnicy płacąc za darmozjadów i nierobów. A nowy dyrektor robi jak mu pan paluszkiem pokazuje.
Cytować
+14 #8 biznesmen bez szans 2019-03-12 08:42
Innych nie sądzę,bo sam też lecę na ,,piniądze,,
Ale tylko niektórzy wysoko lecą, nie dzięki skrzydłom , lecz plecom.
Cytować
+12 #9 gulguter 2019-03-12 08:57
Do #8
Dobre to. :-)
Cytować
+12 #10 MON 2019-03-12 10:50
Mieliśmy kiedyś w Firmie pracownika skazanego z wyrokiem: prace "na cele społeczne użyteczne" lub kara pieniężna. A że pracownik niezbyt rezolutny to z Kuratorem rozmawiałam ja. Zaproponowałam prace fizyczne na rzecz Caritasu w Dźwirzynie. Bardzo fajny Pan Kurator (kompetentny) odmówił. Pokazał mi zestawienie dla kogo można "odpracować" wyrok. Na zestawieniu Caritasu brak ale.... był GOSTiR w Dźwirzynie. Jak to zobaczyłam ... to w ciągu 3 min znalazłam się przy kasie i zapłaciliśmy w Sądzie orzeczoną karę pieniężną. A podsumowałam to tak: nie będzie Pan XYZ zapie... na gminę jeśli tam wszyscy wszystko dostają "za darmo". Nie było w wykazie instytucji pomagających ludziom.
Cytować
+7 #11 bezradny 2019-03-14 18:41
Czy mógłbym liczyć na pomoc tego specjalisty od zwierząt martwych,to rozumiem,że i żywych.Jestem właścicielem suczki, kochany piesek,ale kiedy dostaje cieczki istny diabeł w nią wstępuje. Staje się zwykłą łajdaczką i pół wsi ją obrabia. A skutek łatwo sobie wyobrazić.Myślę że tak doświadczona osoba może mi załatwić aborcję ,czy jak to się nazywa.Oczywiście pokryję ewentualne koszty, w GOSTiRZe według obowiązującego cennika. Panie Dyrektorze bądź pan człowiek ii pomóż Pan.A jeżeli nie aborcia ,to może pilnowanie jej w tym trudnym okresie.Chyba to się mieści w zakresie jego obowiązków?
Cytować
+7 #12 informator 2019-03-14 19:01
Jeżeli to jest prawda,to ten pracownik,pracuje już 14 dni.I jak donoszą uprzejmi,to większość czasu spędza po za miejscem zatrudnienia.Czyżby funkcja radnego i kolegi wójta go do tego upoważniała? A zapomniał przełożony w zakresie obowiązków dodać ; codzienną kawkę z notablem i co mu zrobicie jak on jeszcze jest szefem NASZEGO KLUBU.Myślą obaj,że są po za wszelką kontrolą.Oj mogą się pomylić.
Cytować
+7 #13 Basia z Budzistowa 2019-03-14 19:06
Ma też problem z króliczkiem może coś z nim nie tak może jest wsciekły często sie dziwnie zachowuje prosze o telefonu do tego specjalisty od zwierząt
Cytować
+7 #14 spec doradca 2019-03-14 19:12
Cytuję bezradny:
Czy mógłbym liczyć na pomoc tego specjalisty od zwierząt martwych,to rozumiem,że i żywych.Jestem właścicielem suczki, kochany piesek,ale kiedy dostaje cieczki istny diabeł w nią wstępuje. Staje się zwykłą łajdaczką i pół wsi ją obrabia. A skutek łatwo sobie wyobrazić.Myślę że tak doświadczona osoba może mi załatwić aborcję ,czy jak to się nazywa.Oczywiście pokryję ewentualne koszty, w GOSTiRZe według obowiązującego cennika. Panie Dyrektorze bądź pan człowiek ii pomóż Pan.A jeżeli nie aborcia ,to może pilnowanie jej w tym trudnym okresie.Chyba to się mieści w zakresie jego obowiązków?

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem aborcji proponuję całodobowy dozór nad cnotką pańskiej suczki,albo kup pan jej pas cnoty lub majtki blaszane.Chyba że w/w doradca od wszystkiego co kryzysowe wpadnie na inny pomysł.Powodzenia panu i specjaliście.spec
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież