herbaa

 

dziemba1

 

 

dziemba

Komentarze  

+13 #1 spec doradca 2019-03-14 19:34
Panie Krzysiu,dobrze że jest Pan policjantem, bo normalnego człowieka mogli by ,,odstrzelić albo udupić. Słyszałeś o seryjnych samobójcach? W twoim zawodzie się z tym spotkałeś. Na wszelki wypadek podaj do publicznej wiadomości, że jesteś zdrowy jak byk,nie masz skłonności samobójczych, a wręcz odwrotnie ,masz dużą chęć do życia i do dobrania się do dupy wszystkim,którzy kręcą ,mataczą i kłamią.Tak trzymaj !Ja apeluję do wszystkich członków Naszego Klubu- opamiętajcie się skorygujcie swoją postawę do realnej a nie służalczej, bo w konsekwencji pójdziecie na dno.Znacie przysłowie ,,nosił wilk razy kilka.....Chyba że wasze głowy służą jako element dekoracyjny.
Cytować
+11 #2 do zobaczenia 2019-03-14 19:53
Jak wójt nie wycofa się ze sponsorowania tego doktóra D, to my mieszkańcy napiszemy dalszy ciąg Historii Kołobrzegu z wymienionymi w negatywnych rolach.Poczekamy na zjawienie się doktóra na sesji z kamerami,mikrofonami, zrobimy mu super reklamę jego portalu Prześledźcie ile on jest wart, ile informacji on o gminie przekazuje,a ile mniej doceniane, e-kg Kołobrzeg.Uprzedzamy,że na nasz teren Straż miejska nie ma wstępu.A policjanci są rozsądni co widać po autorze powyższych, chyba interpelacji
Cytować
+11 #3 Judym 2019-03-14 19:57
Konsultacje społeczne, czy dialog społeczny to według nich ,rozmowa samych z sobą albo z radnymi Naszego Klubu. Żenada.
Cytować
+10 #4 gulguter 2019-03-14 20:59
Panie i panowie.
O wszystkim w ostateczności zadecydują radni.
Sprawa budowy zostanie rozegrana na sesji.
Wynik ,wszyscy wiemy jaki będzie.
Interpelacje p.Krzysztofa są potrzebne, aby mieszkańcy wiedzieli jakich się mogą w przyszłości spodziewać podatków. :cry:
Cytować
+10 #5 gulguter 2019-03-14 21:09
Oj widzę, że działalność filantropijna w finansowaniu wydawców nabiera rozmachu. Oj bogato w budzecie gminnym .Oj bogato.
Ciekaw jestem na jak dlugo? :lol:
Cytować
+11 #6 xyz 2019-03-14 23:08
Cytuję do zobaczenia:
Jak wójt nie wycofa się ze sponsorowania tego doktóra D, to my mieszkańcy napiszemy dalszy ciąg Historii Kołobrzegu z wymienionymi w negatywnych rolach.Poczekamy na zjawienie się doktóra na sesji z kamerami,mikrofonami, zrobimy mu super reklamę jego portalu Prześledźcie ile on jest wart, ile informacji on o gminie przekazuje,a ile mniej doceniane, e-kg Kołobrzeg.


Dokładnie - nigdy nigdzie nie widziałem pana D. na żadnym wydarzeniu czy chociaż imprezie. Kopiuj - wklej. To samo robi wspominany portal e-kg i to za normalne pieniądze. Jedynie pani Iwona i pan Michał co kiedyś wydawał bezpłatną gazetą przychodzili. Ale to co robi gmina z panem D. to omija wszelkie kwoty i standardy. Jeżeli to prawda, że za kilkadziesiąt minut miesięcznie na kanapie pobiera pan D. 50 tys. złotych rocznie wynagrodzenia to jest to oburzające i nieakceptowalne. Panie radny Chabaj jeżeli to prawda proszę to nagłaśniać i piętnować
Cytować
+11 #7 Ehhhh 2019-03-14 23:21
JAk obserwuję co się dzieje, aż słabo mi się robi. Nie jest problemem, że samorząd robi zakupy w lokalnych mediach, ale problemem jest za co tyle płaci.

Wydaje się dziesiątki złotych, a i tak nic wiecej nie wiem niż na gmina.kolobrzeg.pl. Wcześniej to chociaż zdjęcia ns poryalach z imprez można było zobaczyć, a teraz tylko podstarzały vicewójt co go chciało zobaczyć tylko 221 osób
Cytować
+8 #8 gulguter 2019-03-15 09:17
Po wysluchaniu wielkiego budowniczego i jego zastępcy doszedlem do wniosku że największym atutem przemawiającym
za budową gmachu urzędu jest kara pieniężna jaką poniekąd będzie mial ponieść wójt.
A co będzie, gdy radni nie zgodzą się na budowę ?
Ale bylyby JAJA WIELKANOCNE. :lol:
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież