kierownikubaj

Komentarze  

+7 #1 Sołtys 2019-04-10 19:18
Kiedy konkurs na kierownika świetlicy zbożowej w Blotnicy?
Cytować
+13 #2 K M N 2019-04-11 08:29
Jak dobry gospodarz i jego zwolennicy z radnych nie będą mieszać ,wtykać swoje paluchy ,to Dyrektor GOSTiR sobie z tym poradzi.Wybór jest trafiony.Pana Marcina my mieszkańcy, znamy od lat.Wiem że camping ,,Miała Mewa,,wróci do dawnej nie ,, sprywatyzowanej,, formy.Pokażcie że oddanie w prywatne ,, łapy,, było błędem.
Róbcie swoje.Czekamy na protokół i sprawozdanie przedstawione na radzie do zatwierdzenia przez Komisję Rewizyjną.Mam nadzieję że tym razem,kiedy komisją rewizyjną kieruje radny z Naszego-Waszego Klubu sprawozdanie zostanie przyjęte.Liczę na szczegółową alem obiektywną kontrolę..
Cytować
+11 #3 Tadeusz Ogiński 2019-04-11 12:13
Panie Marcinie ja również jestem zdania,że Dyrektor zrobił bardzo dobry ruch ufając Pana osobie.Jestem pewien,że przywróci Pan dobrą opinie o campingu z poprzedniego okresu ,kiedy Pan nim kierował.Mam nadzieję że już nikt nie wpadnie na idiotyczny pomysł jeszcze raz oddania w prywatne ręce,,, kury która znosi złote jaja,Przybędzie Panu obowiązków,ale wierzę że Dyrektor stawiąc. na młodych,wie co robi.Dobrze że nie postawił na ,,spadochroniarzy,,Życzę Wam i nam mieszkańcom udanego sezonu,a w zamian za to Pan Wójt nie omieszka Wam podziękować za udany sezon.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież