zenua3

 

Skoro już o sukcesie mówimy to warto wspomnieć o wczasowiczach....A i tu-na stronie- było nie mało wejść.Ale prawdziwa bitwa jeszcze się nie skończyła.Ona dopiero się zaczyna.Poniżej wypowiedź radnego Grygiela,który to próbuje "wkręcić" wójta w spór o wóz strażacki.Czy mu się uda? Zobaczymy? Bo awantura jest wielka...chociaż wóz tylko na papierze.

Wielu radnych bardzo się ucieszyło z wpadki Grygiela...Ta cała niepotrzebna awanturka wynika li-tylko z pazerności.Kto bliżej koryta ten  chce rządzić i podejmować decyzje bez żadnych konsultacji.Zapomina ,że chytry 2 razy traci.A w polityce jeszcze potrzebny jest... choć mały,ale odpowiedni iloraz inteligencji.Tu tego zabrakło od samego poczatku.Znakomicie sprawdza się przysłowie :PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM.

 

Grygiel już nie jest w stanie odbudować autorytetu u pozostałych strażaków...a to są głosy wyborców i ich rodzin.A jak wiadomo w polityce tylko głosy i poparcie się liczy.Wielu zaciera ręce.Bo ta sprawa....wydawałoby sie błacha może mieć wpływ na postrzeganie wizerunku wójta w gminie.W środowisku strażackim.

 

A tutaj statystyka odsłon  na tej stronce (549 odsłon to przyzwoity wynik)...pod odezwą Zbycha.

sukces

Poczekam na rozstrzygnięcia dotyczące wozu bojowego.A morał z tego taki ,że nadmiar bogactwa też może być problemem.