Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Przepraszam Słowaków, NATO…wszystkich.
godlo

To wybitny sportowiec…Nieeeee. To nie Robert Lewandowski.

 

To RYSIEK PETRU !!!!!

 

Chciałbym przeprosić twórców „Gwiezdnych wojen” , że z Oskara w przyszłym roku lipa…A kto go dostanie?

 

To RYSIEK PETRU !!!!!

 

Chciałbym przeprosić uczestników przyszłorocznego Tour de France , że nawet nie wystartują w tym wyścigu na swoich wspaniałych rowerkach. Zwycięzca jest już pewny i po co się mają fatygować. A któż to taki?

 

To RYSIEK PETRU !!!!

 

Chciałbym przeprosić Prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamę , że nie jest już przywódcą tego kraju. A kto tam wygrał wybory?

 

To RYSIEK PETRU !!!!

 

 

Chciałbym przeprosić kandydatów do Pokojowej Nagrody Nobla…Nie startujcie nawet. Bo zwycięzca może być tylko jeden.

 

To RYSIEK PETRU !!!!

 

Media głównego nurtu oszalały na punkcie tego idola nastolatek ….i nie tylko. A wiecie dlaczego?

Bo mają widmo bankructwa przed oczami…Trochę faktów i liczb ? Proszę bardzo…

Wydatki KPRM i ministerstw na ogłoszenia i komunikaty w środkach masowego przekazu w latach 2008 – 2012″. Dane są porażające – do mediów z ministerstw w ciągu pięciu lat popłynęło 124 622 539 zł. Tak… sto dwadzieścia cztery miliony złotych. Niestety, raport pokazuje dobitnie, że nie wszystkie media mogą liczyć na hojne apanaże z resortów.

Gazeta Wyborcza dostała ponad połowę (51,6 proc.) wszystkich pieniędzy wydanych przez ministerstwa rządu Donalda Tuska na ogłoszenia i reklamy w dziennikach ogólnopolskich w ostatnich pięciu latach.

W segmencie telewizji, w latach 2008-2012 najwięcej kasy popłynęło do TVP, ale biorąc pod uwagę tylko rok 2012 widać inną tendencję – ministerstwa zamówiły w Grupie TVN ogłoszenia i reklamy za prawie 6,5 miliona złotych (TVP – 3,8 mln, Polsat – 3,6 mln zł).

Najwięcej pieniędzy na reklamy i ogłoszenia wydał resort edukacji narodowej – to ponad 25 milionów złotych. Duża część z tej kwoty została wydana na promocje akcji posyłania sześciolatków do szkół. Najbardziej kuriozalnym jest jednak budżet reklamowy ministerstwa zdrowia, który w 2008 roku na reklamę i ogłoszenia w mediach wydał niespełna 45 tysięcy złotych. W roku 2012 ta kwota wzrosła do ponad 7,8 miliona złotych.

 

 

Tak nas kroili do tej pory. W naszej gminie jak sami wiecie jest podobnie. Wybrane media inkasują kasiorę systematycznie….mają tylko pozytywnie pisać o władzy.

Może teraz inny cytacik? Może ten ? Z biura prasowego sojuszu atlantyckiego czyli NATO…

„To sprawa dla polskich władz. Centrum Eksperckie Kontrwywiadu w Polsce nie jest jeszcze akredytowane przy NATO. Generalnie, centra eksperckie są międzynarodowymi ośrodkami badawczymi, które są finansowane i obsadzane krajowo albo przez więcej krajów, i pracują razem z Sojuszem, ale nie są ciałami NATO”

Hallo! Panie Siemoniak to Macierewicz zrobił ten zamach na NATO czy nie? Bo ja umiem czytać ze zrozumieniem…I wg. mnie z NATO to Ci eksperci kontrwywiadu nic wspólnego nie mieli…A związani to oni byli , ale z kolesiami z platformy a nie z sojuszem atlantyckim…