Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


II marsz w obronie demokracji….

Pisałem już , że liczba czytelników zwiększa się systematycznie z dnia na dzień. Tylko , że ja nie wziąłem tego niestety pod uwagę. Nie pomyślałem, że nie każdy żyje polityką w wydaniu krajowym…Postaram się zatem zgodnie z bardzo cenną zresztą sugestią dokładniej opisywać poruszane przeze mnie zagadnienia .Obiecuję , że będę rozkładał na czynniki pierwsze wszelkie stawiane tezy i bardziej przyłożę się do treści. No i oczywiście dziękuje za wszystkie sugestie.

Dzisiaj odbył się drugi marsz z serii OBRONA DEMOKRACJI…

Kto tak naprawdę uczestniczy w tych manifestacjach i przeciwko komu protestuje?

Odpowiedź jest prosta. …Protestują tłuste misie, które dorobiły się przez 8 lat rządów koalicji PO-PSL. Pracownicy korporacji. Byli Ub-cy i ich informatorzy. Samorządowcy, ale tylko od kierowników wzwyż. Byłe tramwajarki , które są na emeryturze i które dostają 7 tysięcy na rękę , a ponadto są posłankami…Pani Krzywonos na przykład. Pan Marek Kondrat , który za reklamy bankowe pobiera miliony.Tomasz Lis ktory za odcinek swojego programu kasuje 92.000.

 

Przeciwko komu protestują? To oczywiste…przeciwko PIS-owi ,Kaczorowi i Macierewiczowi.

Tylko dlaczego niosą transparenty z napisem „NIE CHCEMY 500 ZŁOTYCH NA DZIECKO” ?

Bo im po prostu te pięć stówek potrzebne nie jest…Dla takiego Petru to drobniaki. A ile Wy czy też Wasi rodzice dostają emerytury? Też 7.000 PLN ? Ile zarabiacie? 12.000 PLN czyli tyle co np. nasz wójt ? Jeśli tak to Wam się nie dziwię. Protestujcie oczywiście.

Tyko nie mówcie mi , że jest łamane prawo…Bo jeśli chodzi o trybunał konstytucyjny to jego przewodniczący był autorem całego tego zamieszania…To on osobiście pisał tą ustawę. To on osobiście nakazał wybór 5 sędziów…czyli dwóch na zapas. Nie wiedział o tym , że to niekonstytucyjne?

Najgorsze jest to , że wiedział o tym doskonale…Zarabia ponad 20 000 na miesiąc i ma inne fajne przywileje…Na przykład w sierpniu sędziowie nie rozpatrywali żadnej sprawy. Przeciążeni robotą nie są , że się tak wyrażę…

A poniżej jeden ze zwykłych obywateli dostający na miesiąc minimalną krajową na miesiąc .protestuje pokojowo na marszu KO