Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Małe porównanie….
Botnica

 

Zaintrygował mnie ostatnio komentarz kogoś kto jako nick przyjął fajne słowo „prawda”.Zacytowałem to ponieważ jest kilku ludzi , którzy” liżąc tyłek „ wójtowi i próbując bronić tak naprawdę przegranej sprawy posuwają się do czystej manipulacji. Moim skromnym zdaniem ten ktoś powinien zmienić nick na bardziej pasujące do jego osobowości….czyli „kłamstwo”. Tak bardzo stara się zdyskredytować Szafrańskiego , że pisze głupoty i myśli , że lud ciemny jeszcze raz da się nabrać na Popiołka lub jego poplecznika jakiegoś.

 

Może trochę konkretów ?

 

 

Gdy wójt z radnym u boku twierdzą , że Tomek to populista…a tylko oni jedni mogą wnieść nową jakość w naszej gminie to dosłownie… uśmiech politowania pojawia się na mojej twarzy .Ja już wiem , że Ci ludzie nie są w stanie niczego dobrego zrobić dla mieszkańców. Reszta wyborców też ma podobne zdanie. Można mnożyć przykładów mnóstwo.

 

Ostatnie 10 dni:

 

1.Blamaż wójta w Budzistowie.

2.Mantra wygłoszona w Błotnicy , że nie da się bo „droga wojewódzka”.

 

To jest „nasz dobry gospodarz” jak sam siebie nazywa w jednym z wywiadów prasowych. Wnioski wyciągnijcie sami. Te same miejscowości…Szafrański.

Budzistowo ok. Błotnica …działania podjęte przedstawiam poniżej.

 

To tak dla porównania działań obydwu Panów przez ostatnie dziesięć „dzionków”. Sami wyciągnijcie wnioski. To nie peany na cześć jednego czy drugiego….To wycinek pracy jaki wkładają , żeby pomóc mieszkańcom…Oceńcie sobie kto dużo gada , a nic nie robi. Kto dużo robi , a nic nie gada. Tak,tak Panie „kłamstwo” ….to są fakty….niestety nie pierwszy raz świadczące na niekorzyść wójta.Co do strony gmnnej to chyba nie zajarzyłeś ,czlowieku , że ma informować rzetelnie podatników składajacych się na jej utrzymanie , a nie robić kampanię wyborczą.

 

Dotyczy felietonu    http://www.dzwirzyno24.info/index.php/361-zebranie-w-blotnicy

 

blot1

blot2

blot3