Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Mieszkańcy… nic się nie stało! Nic sie nie stało!Mieszkańcy…nic się nie stało!!!
herbaa

 

Zacznę od największej grupy. Czyli od tzw. radnych z Zieleniewa. O Pani sołtys pisałem ostatnio….teraz czas na młodość. Czyli Pan Góral. Oczywiście chciałbym żebyście sami Państwo wyciągnęli wnioski na podstawie zaprezentowanych materiałów. U mnie wszelki podobieństwa do postaci z pierwowzoru są jak najbardziej autentyczne.

 

Na początek obejrzyjcie sobie urywek filmiku z przebiegu sesji.(żródło you tube).

 

 

Pięknie gada…Aż się wzruszyłem. To prawdziwy patriota …dbający o nasze publiczne pieniądze. Nie ma faworyzowania żadnych grup zawodowych. Wszyscy są równi. Rolnicy,właściciele ośrodków i kwater prywatnych,ślusarze czy też urzędnicy. Pieniądze publiczne nie są do rozdawania. Brawo!Brawo!Brawo!

I wszystko byłoby dobrze,pięknie i wspaniale…łzy wzruszenia zlatywały mi po policzkach. Ten dzielny człowiek nie chce obniżyć rolnikom podatków. Nie chce uszczuplać naszej wspólnej kasy gminnej…..Geniusz.

”Góral na Prezydenta”-pomyślałem.

 

Już miałem stanąć na baczność i zanucić Mazurka Dąbrowskiego gdyby nie jeden mały szczegół…Ta moja cholerna pamięć !!!

Niestety… przypomniałem sobie, że jednak jest grupa zawodowa w naszej gminie , która zasługuje na inne traktowanie niż wyborcy.

 

To nasi RADNI….w tym właśnie Pan Bartosz.

 

Przypomniałem sobie, że nasza wschodząca gwiazda samorządu jak mówił pełni „służbę”….służy Nam wszystkim. Cieszmy się zatem i radujmy. Tylko , że za tą tzw. służbę pobierał szmal dodatkowy z kasy publicznej czyli gminnej….Pobiera dietę ( jeszcze jedną) jak sam mówi na zaprezentowanym nagraniu. I chce Nam mówić jeszcze , że to super jakoby radny był w komisji dodatkowej…to nasze szczęście, a on nie pobiera wynagrodzenia żadnego….tylko dodatkową dietę. No przecież nic takiego się nie stało….Widocznie miał słaby rok ? Nie to co rolnicy.

 

Abstrahuję od tego , że nawet się słowem nie odezwał jak na jednej z sesji Pan Bejnarowicz uświadamiał Nas , że obecność radnego w komisji to działalność niezgodna z prawem.(chodziło o komisję konkursową odpowiedzialną za przydział środków dla organizacji pozarządowych).Hipokryzja tych ludzi nie zna granic. A śmieszność przekroczyła już apogeum absurdu.

 

Teraz już wiecie, że w naszej gminie nie ma faworyzowania żadnej z grup zawodowych…hi,hi

 

goral

Na zakończenie przypomnijcie sobie powiedzenie o psie ogrodnika…”jak sam się nie nażre to i nikomu innemu nie da”-ale to tak na marginesie zacytowałem i nie ma związku z felietonem.