Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Półmetek sezonu…czy dział PR jest słusznie utrzymywany w naszej gminie ?
herbaa

Znowu się czepiasz ??? -zapytacie.

 

Już odpowiadam…

 

„Tania i toporna propaganda dla idiotów” takie słowa usłyszałem niedawno… co najdziwniejsze od poplecznika wójta. Skoro On to zauważył to znaczy , że nie tylko ja odnoszę wrażenie, iż z profesjonalizmem Ci ludzie niewiele mają wspólnego. Piszę o tym od dawna, ale dopiero teraz …przy tej pogodzie widać…jak niewiele Ci ludzie mają wspólnego z promocją gminy. Mrzonki o wspaniale funkcjonującym dziale mogą sobie włożyć …wiecie gdzie.

 

wesele2

zródło.gminakolobrzeg.com.pl

Zawsze posługuję się faktami. Tym razem zrobię to samo. Przeczytajcie relację umieszczoną na tubie gminnej .Zaznaczyłem wg. mnie najciekawsze fragmenty.

Pogoda dopisała. Tylko się cieszyć , ale tych tysięcy to ja tam niestety nie widziałem. Widzę za to teraz …w te deszczowe dni tysiące turystów snujących się po Dźwirzynie i Grzybowie, dla których oferta przedstawiona przez gminę to totalna …szmira. Kino na leżakach w taką pogodę ?

 

Może jednak wrócę do relacji….”Jedyna taka impreza w kraju”? Czy Wy jesteście upośledzeni umysłowo? …pisząc takie bzdury. Chcecie komuś zaimponować autorskim pomysłem? A może premie z publicznych pieniędzy chcecie za to dostać ?

 

wesele1

wesele

Ja rozumiem , że część ludzi to idioci i do nich jest ten przekaz medialny skierowany. Ale nie traktujcie tak wszystkich czytelników. Bo nawet mało rozgarnięty człowiek taki jak ja…. umie posługiwać się przeglądarką internetową. Oto dowód na to , że nie jest to jedyna taka impreza w kraju.

 

Nooooo…. a te podziękowania dla wykonawców…w szczególności zespołowi „Specyficzni „ to dowód na to , że nie macie pojęcia co sądzą o tych waszych imprezach mieszkańcy gminy .Ja rozumiem , że usługi tych wykonawców zakupiliście w hurcie .Może czas najwyższy zmienić repertuar? Szczególnie przy tak ważnej imprezie .Ale” jaki Pan taki kram”… jak powiadają mądrzy ludzie. Ja nie mam nic do tych młodych ludzi z zespołu…ale ich udział praktycznie we wszystkich imprezach gminnych powoli staje się nudny. Cdn