Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Proponuję używać ukraińskiego języka zamiast angielskiego…Chociaż??? już nic mnie nie zdziwi w tej gminie.Sami się pogrążają.Z drugiej strony chociaż raz prawdę napisali jak można określić te ich inwestycje.Jednym angielskim słówkiem BUM.
inwe2

 

 Wszystko jest możliwe.Sami zobaczcie…zwróćcie uwagę na 2 słowa użyte w artykule o inwestycjach. „Bum inwestycyjny”….pomijam fakt , że jak pisze sie o rozwoju to powinno być….boom inwestycyjny.Ale tutaj nasz dzielny dział PR postanowił chyba przejść do opozycji.I w końcu prawidłowo określić to co się dzieje w naszej gminie.No bo chyba pamiętacie słynny Wawel w Budzistowie??? Jak sie lansowali…hi,hi A może pamiętacie też Dubaj w Dźwirzynie? Te dwie inwestycje wystarczy wspomnieć żeby wiedzieć z kim mamy do czynienia…Nie będę już pisał ile kasy publicznej na to poszło.Bo tym pewnie też niedługo prokurator lub inne instytucje się zainteresują.Ale wracam do tematu..

 

Nasi PR-owcy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i napisać jak naprawdę jest z tymi inwestycjami…Chwała im za to.Wiecie co znaczy bum po angielsku ? No bo w końcu chyba w tym kontekscie go użyli….? Ooooo …tu niżej tłumaczenie:

inwe1

 

NO TO SOBIE SAMI PRZETŁUMACZCIE CO ZNACZY BUM INWESTYCYJNY W NASZEJ PIĘKNEJ GMINIE…To słowo (bum) najlepiej oddaje stan inwestycji w naszej mlekiem i miodem płynącej gminie. Nic dodać nic ująć.Gratuluję odwagi.Sam bym tego lepiej nie wymyślił.