Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Skoro redaktor Dziemba zaprasza to niegrzecznie byłoby odmówić.Postanowiliśmy z Panem Tadkiem skorzystać z zaproszenia….Może lokalnymi celebrytami zostaniemy ??? Wysłałem maila do redakcji o takiej treści…

Dźwirzyno 17.07.2018

 

Szanowny Panie redaktorze!!!

 

Z wielką uwagą oglądamy audycje emitowane na portalu miastokolobrzeg.pl , w szczególności dotyczącyce zagadnień i problemów  gminy wiejskiej Kolobrzeg.

 

W ostatnim wywiadzie z Tomaszem Szafrańskim (w 20 minucie i 19 sekundzie i 20 minucie 35 sekundzie) zaprosił Pan mieszkańców do udziału w audycji w której będzie uczestniczył Wójt Włodzimierz Popiołek.

 

Chcielibyśmy wziąć czynny  udział w takim nagraniu , jednocześnie zapewniając , że czujemy się „kompetentni” i nie „boimy się powiedzieć w twarz Popiołkowi pewnych rzeczy” ( ca. 24 minuta) jak Pan to był łaskaw określić.

 

Informujemy także ,że nie należymy do „rzeszy ludzi” o których Pan wspomniał (24 minuta). Jesteśmy jak najbardziej w pełni :”usatysfakcjonowani” i „zadowoleni” z poziomu Pana „nawalania w Wójta”.

 

Jednocześnie chcemy od razu przyznać Panu całkowitą rację w związku z wypowiedzią (21 minuta i 45 sekunda) dotyczącej „nieosiągania orgazmu w trakcie oglądania wywiadów z Panem Wójtem”.Tak …ma Pan całkowitą rację. W tych momentach odczuwamy coś podobnego do ANORGAZMII …

 

Ale to już chyba związane jest raczej z NASZYMI preferencjami seksualnymi i brakiem przynależności do organizacji LGBT niż z innych powodów ?

 

W każdym bądź razie jesteśmy mile zaskoczeni zaproszeniem i chcielibyśmy skorzystać z niego jak najszybciej. Bardzo prosimy o poinformowanie Nas w jakim terminie moglibyśmy uczestniczyć w prowadzonej przez Pana audycji z udziałem Wójta Włodzimierza Popiołka.

 

Z poważaniem

 

 

mieszkaniec gminy Tadeusz Ogiński

mieszkaniec gminy Grzegorz Ciołek

PS.

 

Numer telefonu na który można skontaktować się z nami (informując o terminie audycji) 518510826 Z góry dziękujemy za wiadomość.