Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Odpowiedź na zarzuty Zbyszka….o to , że strona tendencyjna.Że chce Waldkowi Prezesurę zostawić…O tym żeby Waldek wycofał się z wyborów bo nie ma szans.
zbyniuk

 

Drogi Zbyniu!!! Ta strona powstała po to żeby pisać prawdę o naszej gminie.Prawda niestety jest tendencyjna bo pokazuje tylko jedną stronę…tą prawdziwą.

Nie ma tu  półprawdy,gówno prawdy i prawdy.Jest tylko jedno.Fakty.Bo one się liczą.

Napiszę parę zdań …a Ty oczywiście zawsze możesz je zanegować jeśli to nieprawda….

1.Cały czas twierdziłeś , że nie będziesz startowł w wyborach bo chcesz zająć się „kościołem”.I ja myślałem ,i wszyscy wokół , że mówisz prawdę.A okazało się to gówno-prawdą.Startujesz w wyborach.

2.Czy o przyjacielu mówi się do innych osób ,że jest niewykształcony i nie powinien startować bo się nie nadaje? To chyba Twój wyraz szacunku dla ludzi i przyjaciela? To następne Twoje nietendencyjne zachowanie….Jako przyjaciel jesteś jak skarb.Wszyscy tylko marzą o takim przyjacielu wypowiadającym się w ten sposób do innych..

3.Co do Twojej „prezesury” pełnisz ją bezprawnie….bo to było ewidentne złamanie prawa.Jak chciałem zrobić z tego aferkę to wtedy Twój przyjaciel Waldek bardzo mnie prosił żebym tego nie robił.Zgodziłem się.On na pewno jest Twoim przyjacielem bronił Cię jako jedyny ,ale czy Ty jego? …po ostatnich Twoich wystąpieniach śmiem w to wątpić.A „papier” czy ekran komputera przyjmie wszystko.Ja po czynach oceniam ….nie po obietnicach.

4.Na zebraniu w Głowaczewie ponoć mówiłeś , że przyczyniłeś się do przegłosowania 3 tysięcy na cmentarz? A to znowu gówno prawda.Wiem o jednej osobie z Głowaczewa i o Waldku ,który prosił Tomka , żeby porozmawiał z ludźmi w Grzybowie o tą kaskę.Nie wiem nic na temat Twoich zasług w tym względzie.Na wszelki wypadek poprosiłem Tomka o parę słów wyjaśnień …i oto co napisał na temat Twojego udziału w przekonaniu mieszkańców Grzybowa żeby ze swojej kasy sołeckiej przekazali 3 tysiące na cmentarz w miejscowości w której jesteś sołtysem i radnym.

zbyniuk2

 

Zbyniu ja naprawdę bardzo Cię lubię…tylko nie bedę firmował osób które delikatnie rzecz ujmując mijają się z prawdą…jak to ostatnio Pan Taek Ogiński na sesji powiedział.Kampania może być brudna…tak jak Ty ją uprawiasz…np. w Kościele ale może być normalna czyli rywalizacja na programy wyborcze.Waldek taki ma.Waszych…mam na myśli jego konkurentów jeszcze nie widziałem.Trudno mi to oceniać.Proponuję więc żebyś taki stworzył i zajął się potrzebami mieszkańców, a nie krytyką innych.Z poważaniem Grzegorz Ciołek.