Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Mowa nienawiści….Dlaczego pompujemy kasę w politechnikę ??? Ciąg dalszy” afery drukarkowej”.
drukarki

 

Przeczytajcie gdzie kasa idzie jak politechnika dostaje grant….do naszej gminy? Nieeeeeeeeeeee……do Kołobrzegu.Mam już poważne wątpliwości do tego kto tak naprawdę rządzi w naszej gminie.Bo może jest tylko figurant , a rządzi „profesór” i to On rozdaje karty.Coraz więcej faktów o tym świadczy.No i podstawowe pytanie.Dlaczego od razu kasa publiczna nie idzie do dzieci z Kołobrzeskiej „siódemki”.Tylko zatacza koło.Czyli My kupujemy dla politechniki drukarki za 50 koła..a jak Oni mają kasę to finansują Kołobrzeg …a nie dzieci z naszej gminy.A ponoć dzieci się nie znają na drukarkach 3D ….tak mówił wójt.

 

żrodło okkolobrzeg.pl