Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


W czwartek 13 czerwca……pierwszy krok do zagarnięcia naszej gminy przez miasto.
herbaa

 

Dzisiaj mam trochę czasu to pomyślałem ,że część osób chciałaby wiedzieć ,że temat przejęcia naszej gminy przez miasto ma się dobrze.Tego nie dowiecie się z tuby gminnej …ani od wójta.13 czerwca delegacja rządzących jedzie do Zielonej Góry za publiczna kaskę oczywiście,żeby zobaczyć jak to miasto przejęło okoliczne tereny.Nie będę tłumaczył co to oznacza dla Drzonowa,Sarbii,Błotnicy czy też Samowa .Nie będzie żadnej kasy dla tych miejscowości bo jeden blok przy ul.Złotej ma więcej mieszkańców jak te wioski.A wszyscy doskonale wiedzą ,że głosy przy urnach się liczą ,a nie człowiek.

 

Dźwirzyno i Grzybowo zyskają to pewne.Ludzie ,którzy prowadzą działalność są obojętni na te propozycje.Bo mi na przykład wszystko jedno gdzie trafią moje podatki…czy do miasta czy do naszej gminy

 

.Ale nasi dzielni paluszkożercy mogą się zdziwić.Nieopodatkowana dietka nie wpłynie na konto…a to już .dramat.Ciekawe czy oni wiedzą o tym wyjeździe?Ciekawe czy nasz wójt ich poinformował?

 

Jeśli nie…to już wiedzą.Pojada tylko przewodniczacy klubów i Nowicki.Hi,hi tak to jest jak się paluchy podnosi i nie wie za czym? Tak Was właśnie potraktują? Nie szkoda mi Was bo słuchać nie chcieliście….Rozumiem też ,że mieszkańców macie gdzieś….Ale co z waszymi dietkami????