masztJuż jest.Cudny!Wysoki!Dzięki radnym gminy równych szans ,którzy pełnili tą zaszczytną funkcję w poprzedniej kadencji mamy inwestycję w Dzwirzynie.Pasuje akurat do turystycznego charakteru naszej miejscowosci.Teraz turysci zamiast widoków z tarasu przy ul.Spacerowej będą oglądali olbrzymi maszt telefonii komórkowej usytuowany 5 metrów od ul. Piastowskiej.To jest atrakcja!!!Postawcie nam jeszcze wiatraki w centrum i ludzie będą „walili drzwiami i oknami” żeby u nas spędzić urlop.

Brak mi słów na okreslenie poziomu inteligencji pewnych osób.Ale uwierzcie ,że są takie.Ale cos jest na rzeczy...Bo mają olbrzymi problem z zamontowaniem go.Pękł im pas podtrzymujacy pierwsza częsć konstrukcji.Chcieliby zawołać”Houston mamy problem”...Ale zadzwonili po drugi dzwig.

Chciałoby się poprosić radnych o więcej takich inwestycji.Co tam ludzie.Co tam dzieci mieszkających tu obywateli.Ważne ,że dieta regularnie wpływa na konto.Radnych przecież to nie dotyczy.Nieważne ,że teren obok tej stacji bazowej straci na wartosci w sposób znaczny.Ważne ,że jest.Lsniący,wysoki i górujący ponad osrodkami i domami mieszkalnymi.Wczesniej o tym już pisałem.Ludzie z Roscięcina,Obrotów,Budzistowa,Drzonowa itd. nie możecie działać przeciwko innym miejscowosciom wybierając takich radnych.Ja się na to nie zgadzam.Dzisiaj Ci …...,.....,......,......,....(tu wiadomo jakie słowa) samorzadowcy zgodzą się na maszty i wiatraki u nas.Jutro w Waszej miejscowosci.A pozniej w następnych.To nie ma nic wspólnego z logiką niestety.Zdjęcia na KGK wkrótce.