Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Preludium do wyborów jesiennych…
godlo

Ale wiadomo ,że Pis nie ma zdolnosci koalicyjnych.I bez partii antysystemowych nie znaczył będzie nic.Dalej będą pobierali 15 mln. rocznie dotacji i wiecznie w opozycji będą biadolili ,że nic zrobić nie mogą.W tych wyborach jest jednak tzw.” trzecia siła”.Nie.Nie Paweł Kukiz.Lecz prawie wszyscy pozostali… przegrani kandydaci.Tak moi drodzy.To paradoks straszny.Ale zdobyli 27 %.Oprócz Palikota oczywiscie.Bo cóż może zaoferować facet ,który biega z gumowym fallusem na konferencjach prasowych?On już raz oszukał młodych wyborców.Zaufali mu ,a on pomógł Tuskowi,Psl-owi i Komorowskiemu wprowadzić ustawę o podwyższeniu wieku emerytalnego.I parę innych szkodliwych dla zwykłych obywateli.Niestety pomoże jeszcze pewnie sprowadzić do Polski emigrantów z Afryki,którzy w zastępstwie naszych obywateli ,którzy wyjechali będą żyć na nasz rachunek …z zasiłków socjalnych.A My dalej będziemy klepać biedę i płacić jedne z najwyższych podatków na swiecie. Europa przerabia to już dawno.Ale nasza władza zamiast zapobiegać emigracji woli przyjąć imigrantów.

I właśnie dlatego otwiera się przed Polakami wielka szansa.Czyli ruchy obywatelskie.Już dawno powinnismy wywalić partie z naszego życia.To całe zło i gangrena tocząca ten kraj od 1989 roku.

Dzis usłyszałem ciekawy komentarz jednej z rządowych „gadających głów”.Uwaga!!! Gosć miał pretensje ,że” nie wszyscy urzędnicy zagłosowali na Pana Komorowskiego…”.Smieszny facecik oderwany od rzeczywistosci strasznie się zdziwił.Głupol myslał ,że urzędnik tzw. niższego szczebla to idiota jakiś?Że slepo za parę złotych,które zarabia odda głos na partyjnego kacyka.Przeciez wiadomo ,ze taki urzędas nigdy w tym kraju nie awansuje bo zawsze wyprzedzi go w tym jakiś kuzyn,pociotek albo koleżka partyjny jego szefa.A on będzie całe życie obsługiwał interesantów do 67 roku życia.”Góra partyjna„ będzie brała trzynastki,czternastki premie i tym podobne apanaże,a on bidulek do roboty za jakieś ochłapy.To swiadczy tylko o oderwaniu od rzeczywistosci działaczy partyjnych.Przoduje w tym PSL.Tych umieszczonych w agencjach rządowych kolesi najpierw trzeba się pozbyć.Ta partia powinna zniknąć już dawno z mapy politycznej Polski…

Co do wyników w Dzwirzynie to wygrał kandydat platformy Komorowski -208 głosów ,Duda -120 głosów ,Kukiz- 83 głosy.

No cóż…do tego ustosunkuję się za parę dni jak rozstrzygną się dwie kwestie.Jedna ważna dla mieszkańców Dzwirzyna.A druga dla mieszkańców Drzonowa.A tzw. elektorat ma bardzo dobrą pamięć.

PS.

A teraz zobaczcie jak jedna noc moze wpłynac na zmianę przekonań platformianego prezydenta.Chce referendum odnosnie JOW i finansowania partii politycznych z naszej kasy.Po tylu latach wystarcza jedna porazka ,zeby go oswieciło ,ze to ludzie powinni rzadzic w tym kraju ,a nie politycy.