Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Szkoła przedsiębiorczości….
kolobrzeg

 

Ludzie , którzy żyją z podatków płaconych przez innych teraz zrobili z siebie przedsiębiorców . Udają , że się na tym znają ….masakra. Nie umieją zagospodarować miejsca takiego jak przystań jachtowa , gdzie zaraz obok całkiem nieźle funkcjonuje stanica wodna.

Co najgorsze ludzie Ci nawet korzystając z gminnych pieniędzy nie potrafią wykrzesać z siebie choćby nutki inwencji i przedsiębiorczości teraz będą uczyć dzieci z Drzonowa jak to się robić powinno. Chroń Nas Panie od tych samorządowych przedsiębiorców. A dzieci w szczególności.

Ciekawe jakby mieli sami na siebie zarobić ?

No chyba , że jako przedstawiciele Platformy Obywatelskiej będą uczyć jak najłatwiej zrobić biznes wyzbywając się majątku. Bo to najszybsza opcja na pozyskanie jednorazowej gotówki. Tak jak to zrobili w całym kraju sprzedając banki, huty, stocznie i ziemię.
Tacy z nich ekonomiści właśnie. Ale to nie ich własność. To szybko podejmują decyzję.

Zapytajcie ilu jest biznesmenów i przedsiębiorców w gminie równych szans ? hi,hi

Drogie dzieci! Gdyby Ci ludzie mieli pojęcie o przedsiębiorczości i biznesie to nie siedzieliby na ciepłych posadkach jako urzędnicy albo pobierali diety tylko prowadziliby swoje firmy. Nie pobieraliby wysokich pensji z podatków , które płacą Wasi rodzice .

Czego chcą Was nauczyć ? Pisania wniosków o dopłaty unijne ? Skoro oprócz dofinansowania na siłownie zewnętrzne z zarządu województwa , złotówki jeszcze nie pozyskali z funduszy unijnych . A ciągłość władzy jest konstytucją gwarantowana.

Jak na razie to tylko gadają i kasę naszą na tzw. wycieczki poglądowe do Wolina i na swoje wypłaty i diety wydają . No jeszcze uroczyste sesje w Senatorze robią.

O przepraszam…tam zaoszczędzili sporo bo większości sołtysów nie zaprosili i sami się przysłowiowymi „ośmiorniczkami” objadali . Aaaa…jeszcze koncepcje mają. Tylko tak się składa , że opracowane nie w tym kierunku co potrzeba .

Przedstawiciele tej samej partii co nasi rządzący tak się znają na ekonomi , że zabrali 150 miliardów Polakom i na chwilę budżet podreperowali. Ale już tej kasy nie ma. Giełda pada bo niedoinwestowana. Tacy z nich partyjni ekonomiści właśnie. Myśleli , że ciemny lud to kupi? Nasza władza gminna też niestety po linii partyjnej tak samo w biznesie zorientowana. Dla nich powinni kursy zrobić. Nauczyliby się , że sprzedaje się tylko jeden raz. I nie ma od tego odwrotu.

Ja oczywiście popieram wszelkie inicjatywy dotyczące dzieciaczków. Tylko ,że ten ich PR ma się tak do rzeczywistości jak fachowość w gminie równych szans.