Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Listy wyborcze PO….
w

 

Siedziałem sobie w foteliku i lampiłem się w szklany ekran słuchając ile to dobrego dla naszego kraju zrobiła przez 8 lat rządzenia Platforma Obywatelska. I czego się dowiedziałem ?

Drogi mamy nowe, bezpieczne i szybkie. Oczywiście oprócz połowy ul. Wyzwolenia i jednokierunkowej autostrady w Karcinie.

Ludziom żyje się dostatnio i bogato. To znaczy tym przy przysłowiowym korycie oczywiście. Nawet za bogato. Wymyślili więc , że w sklepikach szkolnych trzeba zabronić drożdżówki sprzedawać bo naród otyły od nich się robi. Nie będzie w stanie na nich pracować. Po tym jak wprowadzili nakaz pracy do 67 roku życia teraz dbają o to żebyśmy równo w tym wieku umarli , żeby nam emerytury przypadkiem nie wypłacać.

No i zgodnie z tendencją platformianą teraz dzieci tylko zdrową żywność kupować muszą. Bo kary srogie za przewinienie…. A przecież wszyscy wiedzą co znaczy zdrowa żywność wg. prominentnych działaczy tej partii… SZCZAW I MIRABELKI.

Siedziałem i siedziałem…słuchałem co tez ta Kopacz ma do powiedzenia. Już mi się oczy zaczęły zamykać …a tu nagle wyskoczyła z bardzo interesującym tematem -listy wyborcze do nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Rozbudziłem się od razu jak usłyszałem te głośne nazwiska . Giertych, Dorn , Napieralski…Znaczy się „mydło i powidło” ale żadnego działacza PO ? . No tak , ale kogo Ona mogła wystawić ?
Wszyscy „umoczeni” (albo nagrani) albo „prokurator nad nimi wisi”. To sięgnęła kobieta po  rezerwy , że się tak wyrażę.

Szkoda mi się kobitki zrobiło i pomyślałem , że jej pomogę. Podpowiem…

Bo może jeszcze Kaczyńskiego, Macierewicza , Szydło …na jedynki wstawić?
Dudy już się nie da  bo  prezydentem został.

Jest też czterech pancernych, kapitan Kloss i cała obsada „M jak miłość” przecież.

Albo tych imigrantów z Syrii co nam tysiące każą przyjmować…Na pewno cześć z nich byłaby lepsza od tych niby platformianych kandydatów. Oni by szybko krzyże usunęli z miejsc publicznych. A i swojej religii w szkołach za darmo by nauczali na pewno.

Jakie to oszczędności dla budżetu państwa…

Moja propozycja jest jednak dużo ciekawsza. Pani Premier!!!  ma przecież Pani bardzo, bardzo głębokie rezerwy w regionach. Na przykład u nas…. gmina równych szans jest. Niech Pani zabierze ich wszystkich (oczywiście oprócz radnego z Zieleniewa)  do Warszawy. Oby jak najdalej stąd. Tu szkodzili nie będą. A Pani się przydadzą. Sztandary na konwencjach trzymać będą . Klaskać na każdym przemówieniu. A i wyprzedadzą z miłą chęcią resztę majątku narodowego . Bo wprawę mają i z miłą chęcią to zrobią. Polecam.