Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


„…cuda,cuda -o-gła-sza-ją…”
godlo

 

Zmierzam do tego , że zmiany personalne w telewizji publicznej jeszcze nie nastąpiły , a My mamy już próbkę normalności. Jeszcze trzy dni temu mainstreamowe media trąbiły o Kamińskim. A jaki to Prezydent jest niedobry. Jaki to skandal , że zastosował akt łaski wobec gościa skazanego za to , że chciał wsadzić do więzienia byłą posłankę Platformy Obywatelskiej – płaczącą Sawicką.

 

Rząd się zmienił …niespodzianka. Media po ośmiu latach milczenia zaczęły przedstawiać fakty dotyczące ludzi rządzących od paru lat „zieloną wyspą”.

 

Dowiedzieliśmy się , że „Bul” nasz były strażnik żyrandola i ludzie z jego otoczenia przez parę ostatnich miesięcy oskubali podatników na 1,5 bańki. Zginęły meble, ekspresy do kawy , obrazy i inne dobra materialne kupione za kasę podatników.

 

Dowiedzieliśmy się , że dwa dni przed pierwszą turą wyborów były Prezydent wydał następne 1,5 bańki na 70 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Dwa dni przed wyborami. Niezła kwota na kampanię w przedostatnim dniu. W naszej gminie robią podobnie. Wydają 60 tysięcy na kampanię…pod płaszczykiem „Promocji w mediach lokalnych”.

Dowiedzieliśmy się , że ABW wczoraj w nocy aresztowało Jana Burego-mafioza z Podlasia, który przez ostatnie 8 lat rządził w PSL-u , a co za tym idzie w Polsce. Zakuto go w kajdanki i przywieziono do prokuratury. Usłyszał 6 zarzutów. Między innymi przyjęcie łapówki w wysokości 1 miliona.

Dowiedzieliśmy się , że spalony Most Łazienkowski nie będzie kosztował 104 miliony tylko 120 milionów.

„To typowe działanie rządzących z Platformy Obywatelskiej. Najpierw podpisuje się umowę na jakąś kwotę, a później dokłada się kolejne miliony w aneksach” – mówi Jacek Cieślikowski, radny miasta stołecznego Warszawy.

Dowiedzieliśmy się , że Lisa już publiczne media nie wyemitują…Zarabiał na czysto 32.000 za jeden odcinek. Pomnóżmy to przez 51 tygodni , a jego firma brała za realizację odcinka 92 000 PLN.

To wszystko przez dwa dni. I to w publicznych mediach. Oficjalne informacje. Policzcie Państwo…. rzecz dotyczy 24 milionów złotych z publicznych pieniędzy. Dwa dni po wyborze nowego rządu. To co będzie później? Czego dowiemy się jutro ? Na ile kasy skubią Nas decydenci ? A Wy spróbujcie na czas podatków nie zapłacić….

A z lokalnego podwórka? Oczywiście podatki , budżet …no i oczywiście mrzonki na temat Strategii
Rozwoju Gminy wg decydentów i partyzantów. Nawet dla przedsiębiorców spotkanie zorganizowali. Ciekawe co tym przedsiębiorcom powiedzą? Tym bardziej , że są to ludzie na , których wypłaty składają się między innymi przedsiębiorcy , ale to oni będą Nas uświadamiać…hi,hi