Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Usprawiedliwienie…
kolobrzeg

Przy okazji trafił się termin rozliczenia dotacji dla „Rybitwy” za 2015 rok (opublikuję rozliczenie jak najszybciej). I parę spraw związanych z grupami zamkniętymi na facebooku w których mam także trochę obowiązków. A doba liczy tylko 24 godziny…niestety.

Są jeszcze bieżące sprawy, czyli odpowiedzi na interpelacje i zapytania , które staram się umieszczać zachowując chronologię. Ale już niedługo dowiecie się Państwo trochę więcej na temat pomysłu utworzenia nowej gminy. Zresztą będzie cykl zebrań wiejskich…to relacje będą umieszczane od razu.

Zgodnie z sugestiami staram się nie zamieszczać felietonów (które publikuję w innych portalach) dotyczących sytuacji w kraju. Skupiam się na tym co dzieje się w naszej gminie. Poza tym pracuję nad zmianami na stronie (co wcale takie łatwe nie jest technicznie). Uparłem się na lokalne radio internetowe. Ale jak już myślę , że wszystko dopinam na ostatni guzik to jakiś mały szczegół techniczny włazi mi w drogę.

Nie odpuściłem też pomysłu na lokalną gazetkę wydawaną przynajmniej raz na kwartał dla tych , którzy nie korzystają z internetu. W tym przypadku mam poślizg kilku miesięcy niestety. Z drugiej strony to ten portal funkcjonuje od niedawna ,więc czuję się troszeczkę usprawiedliwiony. Wszystko w swoim czasie. Na pewno to zrobię. Przynajmniej będzie alternatywa do mediów opłacanych przez gminę z publicznej kasy.

No to wydaje mi się , że usprawiedliwienie zaakceptowane…zabieram się do pracy.