Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Gdzie ma trafić Finley…?
wozstrazy

 

 

A to wszystko z powodu tej pozycji w budżecie:

 

 

 

 

 

 

Ciekawe czy w naszej gminie posiadają takie informacje ? Bo moim skromnym zdaniem zakup nowego samochodu to priorytet. Ale gdzie on trafi to powinno być poprzedzone symulacjami , opinią Państwowej Straży Pożarnej z Kołobrzegu, a także faktami dotyczącymi gotowości do akcji poszczególnych jednostek. No bo dlaczego na przykład nie do Drzonowa lub Karcina ?Zakup nowego samochodu to ważna sprawa, ale zakładanie z góry …gdzie będzie on najlepiej wykorzystany to już odrębna sprawa. Obiecuję , że dotrę do statystyk. Swoją drogą to ciekawe ile razy do akcji wyruszyli strażacy w naszej gminie w poszczególnych miejscowościach ? Bo to chyba powinno być wyznacznikiem ? Warto się zastanowić gdzie trafi ta nowa bryka dokładnie…A „sezon na wypalanie” właśnie powoli się zaczyna…niestety idiotów nie brakuje.