Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Zebranie w Błotnicy…
kolobrzeg

Spotkanie odbyło się o godzinie 19.00 w świetlicy wiejskiej w Błotnicy, a poprowadził je sekretarz Gminy Kołobrzeg Adam Budka. Obecny był także wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek oraz radny Antoni Miściur. „

 

Zapomnieli dodać , że na to zebranie był zaproszony przez mieszkańców także Tomek Szafrański…Radny Gminy Kołobrzeg. I to w dodatku radny rządzącej koalicji…Wymienili nic nieznaczącego radnego mniejszości Pana Antoniego, wójta, a nawet sekretarza…hi,hi

Ani słowa o Tomku….Tutaj jeszcze ciekawiej:

 

Spotkanie było także okazją do zadania pytań czy omówienia bieżących spraw, problemów wraz z wójtem. Momentami dyskusja była dość głośna i udzielały się emocje. Podniesiono sprawy oświetlenia niektórych miejsc, budowy chodnika do kolonii, powstania nowej świetlicy, przycinania krzewów czy zagrażających drzew. Jak spokojnie tłumaczył wójt, należy pamiętać iż gmina składa się z 22 miejscowości i wszystkiego nie da się od razu zrobić.

 

To kto był taki „głośny”i „rozemocjonowany” ? Wyborcy ? Bo przecież z opisu wynika , że wójt to oaza spokoju…żałosne.

Stara śpiewka….nakręcili się jak katarynka i powtarzają swoją mantrę….”Nie da się od razu wszystkiego zrobić” ….”To radni decydują”. „Gmina składa się z 22 miejscowości”. Kity dalej wciskają ludziom …w tym przypadku w Błotnicy.

 

Jak to się nie da drodzy decydenci !!!!

 

Przecież obiecaliście , że Wawel w Budzistowie wybudujecie….ścieżkę na palach w Dźwirzynie…Resko w Dubaj zamienicie.

A kawałka chodnika ludziom zrobić nie potraficie ?

Jak przestaniecie kasę wydawać na media kołobrzeskie, kancelarie prawnicze, delegacje, koncepcje i projekty nie do zrealizowania to chodniki , świetlice i oświetlenie powstanie.

 

Tylko , że Ci ludzie patrzą li-tylko na swoje konta osobiste , a nie na potrzeby mieszkańców…Na cale szczęście coraz więcej wyborców to widzi…Już niewiele czasu im pozostało na samorządowych stołkach.

 

Tendencje w naszej gminie idą z duchem czasu…już niewielu liżących ich wielkie zadki zostało na posterunku. Niewielu chce iść na dno razem z nimi. Poczekamy na działania radnych…

 

Bo okres karencji dla radnych powoli dobiega końca…Niech się za próbę naprawienia wezmą tego co zepsuli…popierając idiotyczne pomysły rządzących. Bo jak na razie mizerne efekty widzę tej nowej koalicji. Mieliście dużo czasu na spokojne działanie. Nie widać konkretów….A ja i wiele osób na pewno na te konkrety czeka.