Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Jak radni dietę sobie obniżali….tak żeby oczywiście nie obniżyć.
herbaa

Jak tak dalej pójdzie to nasza PR-owa gmina pod rządami dobrego gospodarza zmieni nazwę na KROWOBRZEG …a na każdej rogatce w 22 miejscowościach będzie stał jakiś złom za który zapłacimy setki tysięcy złotych. Dalej będzie brakowało chodników , lamp i dróg, ale za to wszędzie będą tzw. rzeźby. Zresztą nie wiadomo jak inne umowy wyglądają ? Może też odręcznie pozmieniane z sygnaturą prawników , którym wójt płaci dużą kasę z publicznych pieniędzy? Aż dziw bierze , że inni nie boją się podpisywać pod takimi gniotami,które same w sobie są zaprzeczeniem tej umowy….

 

Ale o dietetykach miało być…

 

Na oficjalnych profilach dwójki radnych (lojalnych wobec wójta) padła taka oto propozycja:

antoni

Pan Antoni chce widać jak najszybciej oddzielić ziarno od plew…Po prostu w jednym chyba przypadku mamy takie samo zdanie. Trzeba dietetykom zabrać kasę. Bo po prostu na nią nie zasługują. To proste prawo rynku. I tak powinno być. Jesteś niekompetentny to nie dostajesz wypłaty.

 

Koleżanka radnego z Rościęcina jest już mniej radykalna. Chciałaby zostawić radnym(no i sobie oczywiście) chociaż 50% nieopodatkowanego szmalu. Żeby to niby na zwrot kosztów chociaż było.Jakich kosztów? dwóch dojazdów w miesiącu na ul Trzebiatowską.Odliczamy wakacje oczywiście.

kusiakie

 

 

Najfajniejsze jest jednak to , że dalej pobierają cały ten szmal czyli 1000 PLN za miesiąc i nic nie zrobili w tym temacie….hi,hi

To mniej więcej tak jak nasi decydenci. W mediach opowiadają niestworzone historie o środkach europejskich….jakie pozyskają. A Pani od tych funduszy na wójtowych festynach baloniki rozdaje.

 

Mieszkańcom kit wciskają , że na inwestycje kasy w budżecie nie ma…ale zaraz po wyjściu mieszkańców z gabinetu…umowę z kolegą na 70.000 PLN podpisują. Na chodnik brak…na święte krowy już nie….I wiecie co mam na myśli.

 

W pełni zgadzam się z Panem Antonim…Nam niepotrzebni są dietetycy- tylko ludzie , którzy będą chcieli zrobić coś dla naszej gminy.

 

Najpierw pokaż , że jesteś coś wart , i dopiero wtedy pobieraj wynagrodzenie.

 

Pokaż , że umiesz dogadać się ponad wszelkimi podziałami dla dobra całej gminy…a nie tylko dla miejscowości z której Cię wybrano. Bo dbanie li-tylko o wioskę leży w kwestii sołtysa. A rolą radnego jest dbać o całą gminę.

 

Nie tak jak u Nas…Danie rozbudowanych kompetencji dobremu gospodarzowi skutkuje tym , że radni są zbędni w naszej gminie. Bo g…no mają do powiedzenia. Nie powinni nawet myśleć o wypłacie. Wszystkie swoje kompetencje przekazali w ręce wójta. A jak paru radnych chciało to zmienić to pierwszy , który z taka ochotą odmówił zwołania sesji nadzwyczajnej był nie kto inny tylko…. przewodniczący rady gminy powołując się na opinię prawników , którzy sygnują nawet odręczne zmiany umów wprowadzane przez wójta….Paranoja..

 

A jak Wam gdzieś przy okazji próbują kit wciskać , ze coś tam robią to nie wierzcie im. Po pierwsze to :

 

1.Zielonego pojęcia nie mają za czym podnoszą paluchy…zapytajcie ich o obojętnie jaką uchwałę za którą głosowali. Echo !!!! Oni nawet ich nie czytają. Ale jak zapytacie o rodzaj paluszków serwowanych na sesjach to od razu odpowiedzą.

 

2.Nawet przy pracach nad budżetem na 2017 rok radni z Zieleniewa będą chcieli zawłaszczyć prawie całą kasę…Bo chyba im się wydaje , że pozostali radni są jeszcze głupsi od nich i nie zauważą…hi,hi

 

  1. 3.Nie mają żadnych kompetencji i żadnego wpływu na wydawanie publicznej kasiory bo oddali ten przywilej wójtowi. A ten dalej będzie wciskał ludziom , że to radni tak zdecydowali …robiąc z nich idiotów przy wydaniu każdej złotówki. Pierwszy z brzegu przykład ? Święte krowy….przecież to właśnie radni mu na to pozwolili.   CDN

Najważniejsze , że w naszej gminie jak w rodzinie….