Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Dlaczego radni pozwalają na marnotrawstwo publicznych pieniędzy ?
herbaa

 

To ogólnie dziwna sprawa jest…30 maja 2016 tuba gminna obwieściła ciemnemu ludowi , że jest najlepszą stroną wśród gmin wiejskich…nowoczesna i funkcjonalna według specjalistów. Sami zobaczcie…

 

sstrona1

 

A po wakacjach okazuje się , że trzeba ją wymienić na nową. Czyli artykuł z maja jest nieaktualny. A ci specjaliści to racji nie mieli. Trzeba publiczny szmal wydać całe 50.000 na nową tubę gminną. Nie na lampy nie na chodniki-na to kasy nie ma.

 

strona

 

Ciekawe kto tą stronę będzie robił ? Czy będzie przetarg ? Zapytanie ofertowe ? Czy może znowu wójt sam wybierze wykonawcę jak w przypadku tzw. rowerowych witaczy?

 

Dla Państwa informacji : rozbudowany portal …z płatnościami kartą, powiadamiania sms, sklep internetowy, z 20 odrębnymi podstronami,hostingiem , z pozycjonowaniem i 50-oma innymi funkcjami …z cudami na kiju , że się tak wyrażę kosztuje 23.800 pln. To już jest wypas.

Dlaczego w naszej gminie marnuje się tyle publicznych pieniędzy ? Dlaczego radni na to pozwalają ? Dlaczego działają na szkodę gminy ?

 

Co się zmieniło, że w maju aktualna strona internetoa była dobra , a teraz już nie jest ?