Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Podpowiedź….
herbaa

Jestem wdzięczny za ostrzeżenie na Bip-ie , żebym nie starał się nawet informować ludzi i publikować tzw. informacji publicznej ,którą uzyskuję z gminy i z innych urzędów. Bo to niedopuszczalne jest. I skończę w Sądzie Dlatego w formie rewanżu , z wdzięczności oczywiście….podpowiem żeby nie publikować reklam podmiotów prywatnych w bezpłatnej gminnej gazetce. A w „Afiszu” jest tego sporo. Nawet jak są bezpłatne to nie można. Skończyłbym też „z pożal się Boże” kącikiem satyrycznym…Bo ktoś mógłby zakwestionować np. pokazywanie opozycji w negatywnym świetle…Ideologię zawsze można dorobić.

Bo jak stwierdzają niektóre RIO:

Ukazywanie opozycji w negatywnym świetle zaspokaja potrzeby wyłącznie ich przeciwników politycznych. Co więcej, dokonywane jest za pieniądze, które – jako publiczne – są pieniędzmi także tej opozycji. Takie publikacje powodują, że wydawanie gazety przestaje się mieścić w zadaniach własnych gminy.

 

Zresztą zapytałbym konsultanta…tego który Wam doradza w sprawach np. mojej stronki. Wiedzę ma. Bo jeśli chcecie łapać kogoś na łamaniu idiotycznego prawa to sami się do niego stosujcie. A prawdziwe informacje i tak ludzie będą mieli…Tak jak z dzisiejszego posiedzenia komisji rewizyjnej. To są dopiero jaja. Z tych” 300 marnych glosów w Dźwirzynie ” już z 50 wie że nic nie mogą i jaki stosunek do nich ma wojt…A to dopiero początek dnia…hi,hi