Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Znalazłem autorytet, który ma takie samo zdanie w sprawie paluszkożerców jak ja…
herbaa

 

Od półtora roku staram się udowodnić Państwu , że Ci ludzie nie mają najmniejszego pojęcia za czym podnoszą paluchy na sesjach. Nie znają ustawy o samorządzie nawet w minimalnym zakresie.Nie czytają uchwał…nie wiedzą absolutnie o co chodzi ? Wiedzą natomiast jedno…

 

Że mogą przez kadencję wyciągnąć 48.000 PLN. Tą wiedzę opanowali do perfekcji. Nie przeczę.

 

Jakby paluszkożercom dietkę obniżyć to wstąpiliby do KOD-u i mielibyśmy 9-osobowy protest okupacyjny przy ulicy Trzebiatowskiej 48a.To pewne.

Ale fakty o jakich wspominam od dawna nie do wszystkich mieszkańców docierały. Na moje szczęście nastąpił nagły zwrot akcji….sytuacja diametralnie się zmieniła po ostatnim wywiadzie opublikowanym w finansowanym przez Nas wszystkich periodyku „także”.Zyskałem sojusznika, który jasno i dobitnie potwierdza mój pogląd na temat radnej z Zieleniewa na przykład.

 

I to nie byle kto…sami Państwo przeczytajcie i powiedzcie , że nie miałem racji.(źródlo także.pl)

 

Foltowa

„Zdarza się więc , że……. niektórym mogą umknąć pewne realizacje”.Ja rozumiem , że może się niektórym zdarzyć. Ale sołtysowi ? Zarazem radnej….chyba nawet nie wypada , nie wiedzieć co się dzieje w miejscowości z której zostało się wybranym? W końcu na konto tej Pani co miesiąc wpływa regularnie 1450 złotych diet z publicznych pieniędzy za to żeby wiedziała…Ta Pani podnosi rękę za budżetem co roku. Na sesjach. I nie wie za czym głosowała ? Upsss.

 

A przecież ta Pani startowała z komitetu Gmina Równych Szans…komitetu z którego startował wójt. Czy wszyscy radni z tego komitetu są tak rozgarnięci w temacie inwestycji gminnych?

 

W piątek „profesór” podważa wiedzę wójta…Teraz Pan Włodek tłumaczy , że może coś „umknąć” radnej. O co tu chodzi ? A czy ta Pani wie , że wójt zadłuża Nas wszystkich na ponad 6 milionów złotych w 2017 roku? I większa część budżetu idzie na dwie miejscowości Budzistowo i Zieleniewo? A czy ta Pani wie , że to publiczne pieniądze Nas wszystkich są wydawane ?

 

A czy ta Pani wie , że mieszka i powinna reprezentować mieszkańców całej gminy Kołobrzeg zgodnie z tekstem ślubowania ?

 

Jeśli nie wie co dzieje się w jej miejscowości to jakim cudem będzie wiedziała cokolwiek o potrzebach inwestycyjnych Drzonowa,Dźwirzyna czy Niekanina ? Nie” róbmy sobie jaj „….to jest żałosne nawet nie śmieszne , że tacy ludzie reprezentują mieszkańców w radzie gminy.

 

Cieszę się , że to nie ja …tylko sam wójt pokazał Nam jacy ludzie decydują o 60 milionowym budżecie naszej gminy. Dla mnie co prawda to żadną sensacją nie jest. Chodzę regularnie na sesje to widzę. Ale nie chcę , żeby tacy radni decydowali w moim imieniu o wydawaniu publicznych pieniędzy.

 

Z drugiej strony możecie Państwo zobaczyć jak setki tysięcy złotych z naszych podatków jest marnowane na politykę informacyjną w naszej gminie. To też o czymś świadczy. Skoro radna i sołtys nic nie wie to skąd ma wiedzieć zwykły obywatel ?

 

Zamiast lansu weźcie się za informowanie rzetelne mieszkańców o tym co robicie. A pieniądze zamiast na kampanię wyborczą zacznijcie wydawać na cele , które są zapisane w ustawie o samorządzie. A jeśli się nie mylę to jest to także polityka informacyjna…Gromek ma  na największym portalu kołobrzeskim  audycję.Starosta ma.Może Popiołek niech o tym pomyśli ? Bo z takim działem PR to nawet radna i sołtys nie wie co sie dzieje w jej miejscowości…

 

Niech balony dmuchają z logiem naszej gminy,albo sami długopisy składają jak już kiedyś proponowałem…Bo ten w/w cytat  świadczy li-tylko , że polityka informacyjna w naszej gminie to „Ch.. d.pa i kamieni kupa”. A o wiedzy radnej …..zostawiam to bez komentarza lepiej.