Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Idziemy w historię….Wawelu nie będzie.
glowa6

 

Teraz jak już wiadomo , że medialnie zapowiadany od 2 lat Wawel w Budzistowie nie powstanie wójt postanowił ratować reputację i „przeznaczyć milion na kościółek w wiosce „profesóra. Najfajniejsze jest to , że w grę znowu wchodzą jacyś tam „koledzy”(sami odsłuchajcie wywiad) tak jak w przypadku żelastwa za 40 tysięcy w Grzybowie , które to ponoć SZTUKĄ przez duże S się nazywa.
http://www.radiokolobrzeg.pl/wp-content/themes/radiokolobrzeg/audio/170125_114100.mp3

 

Ja chcę tylko przypomnieć, że zanim tą bańkę z publicznych pieniędzy na Budzistowo wyda to są inne …w które nie trzeba tyle kasy wrzucać ….historyczne miejsca do zagospodarowania.

 

Jednym z takich miejsc jest cmentarz w Głowaczewie.

 

glowa3

glowa4

Usytuowany przy drodze,wzbudzający zainteresowanie turystów obiekt ,warty doinwestowania. Zresztą …dobry gospodarz jak sam o sobie w wywiadach prasowych mówi powinien już dawno zauważyć , że taka wizytówka gminy to wstyd dla Nas …mieszkańców.

 

Miliony na Budzistowo i Zieleniewo płyną strumieniem żeby mieszkańcy blokowisk w przyszłych wyborach głos na „właściwą” osobę oddali , a hasło „Gmina równych szans” tak się zdewaluowało , że nie znaczy już NIC. Zwykłe ZERO. Inne były zapowiedzi przed wyborami. Czy nie tak było ?

 

Rozwój i dofinansowanie mniejszych miejscowości ? Gówno prawda….jeszcze jedna kiełbasa przedwyborcza. Jakby Pan czy też ludzie , którzy rządzą tą gminą umieli liczyć to zorientowaliby się , że głosy z Zieleniewa, Budzistowa i części blokowisk z Drzonowa nie zapewnią wygranej drugiej kadencji…Proszę mi uwierzyć…Ja liczyć umiem doskonale. Ale to trzeba mieć to coś.

 

Przyznam szczerze , że wolałem już jak w gminie rządził Pan Antoni. Przynajmniej nie zadłużał Nas na miliony złotych. Teraz rządzi Pan Szopik, profesór, i Nowicki….masakra totalna. Nasze dzieci będą długi spłacać , a miasto i tak kiedyś przejmie te dwie miejscowości. Walimy kasę wypracowaną w całej gminie… na drogi dla koni. A resztę budujemy na krechę…Żałosne.

 

Jeden Nas zadłuża, drugi „biega jak kot z pęcherzem po całej gminie” i gada , że to wszystko Szafrańskiego wina. Profesór sugeruje publicznie , że wójt nie posiada wiedzy (świadków 20).Przewodniczący zawsze w grupie „rządzącej”. A to wszystko za publiczne pieniądze. Teraz można żałować , że Tomek jak miał propozycję nie chciał go zastąpić i odesłać gościa do politycznego lamusa…hi,hi

 

Szanowna władzo!!! To Wy rządzicie od 2 lat…nie Tomek Szafrański. Cała odpowiedzialność za to co robicie spada na Was. To , że Wam nie wychodzi to Wasza sprawa. Za to bierzecie kasę. Tylko paru cymbałów da się jeszcze nabrać na Waszą retorykę. My możemy i robimy wszystko , ale za nasze niepowodzenia i bzdury odpowiada Tomek Szafrański. To jego wina…

 

A może rzeczywiście trzeba się zwrócić do Tomka w temacie tego cmentarza w Głowaczewie ?Może dzięki Niemu uda się zaprowadzić tam porządek…czyli wyczyścić rów melioracyjny,położyć kręgi betonowe, przykryć płytami, położyć kamień w wejściu , zrobić parking wzdłuż drogi…

Taaak !!!! niektórzy mieszkańcy już zauważyli , że to lepsze wyjście niż „przebijać głową mur” rozmawiając z decydentami na ten temat. Zresztą sam wójt to proponuje mieszkańcom (nawet mam filmik)…pamiętacie?

 

Tomek!!! niedługo sesja. Mamy prośbę. Spróbuj się tym zająć…bo jak będziemy czekali na zagospodarowanie tego obiektu przez władzę to śmierć Nas zastanie.

 

glowa5

gowa2

gowa1